Zajímavosti

Plastové polotovary přímo od výrobce se vyplatí!

Plasty patří mezi nejdůležitější materiály pro zdravotnictví, stavební průmysl a v podstatě všechny ostatní obory. Poptávka po plastových polotovarech stoupá a pokud je potřebujete i vy, bude se vám hodit tip na vysoce kvalitní plasty za velmi výhodnou cenu. Kdo vám ji nabídne? Nikdo jiný, než výrobce. Ten, kterého vám dnes představíme, patří mezi světovou špičku v plastikářském průmyslu a působí na trhu téměř 200 let. Řeč bude o nabídce mezinárodní skupiny Röchling a její dceřinné společnosti Röchling Engineering Plastics s.r.o. Zajímá vás, proč by vás výroba plastů měla zajímat?

Z jakých plastů Röchling polotovary vyrábí?

Plastové polotovary přímo od výrobce jsou výrazně levnější, než od ostatních dodavatelů a v případě Röchling Plastics s.r.o. se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a zároveň si vybrat z širokého portfolia polotovarů. Röchling vyrábí technické plasty z běžných i méně tradičních materiálů: PE, PP, PVC, Matrox, Formaterm, LubX, Durostone, Lignostone, Sustaplasto, Trovidur, ale také polyamid 6. Ten je známý pro své vynikající vlastnosti – je vysoce odolný vůči žáru a právě Röchling ho začala vyrábět ve větších formátech i v menších sériích jako první výrobce na světě.

Výroba plastů zahrnuje tyto polotovary: extrudované profily, extrudované, kalandrované a lisované desky, trubky, svařovací dráty, bloky a další typy polotovarů ze všech výše uvedených materiálů. Ucelenou nabídku, včetně podrobné technické specifikace materiálů a polotovarů, najdete na www.roechling-plastics.cz.

Proč spolupracovat se společností Röechling?

Mezinárodní skupina Röechling vznikla v roce 1822 a z počátku se orientovala na oblast výroby oceli. Postupně rozšiřovala své výrobní kapacity a nakonec transformovala výrobu na sortiment plastových polotovarů. Rodina Röchlingů vždy dbala na výjimečnou kvalitu výrobků a na chodu firmy se podílí i dnes, v době, kdy společnost vlastní více než 200 akcionářů. Hledáte-li spolehlivého a silného partnera, který vám nabídne plastové polotovary z více než 30ti materiálů, právě jste ho našli.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.