Zajímavosti

Počítač už zase nefunguje aneb vyplatí se servis, nebo je výhodnější koupě nového hardware?

Snem každého podnikatele je perfektně fungující firma. K tomu je ovšem potřeba nejen loajálních a šikovných zaměstnanců, ale také funkční technika. Bez počítačů, tiskáren a spousty dalších zařízení se dnes neobejde ani běžná kancelář a jakmile se na některém z přístrojů podepíše téměř nepřetržitý chod, je oheň na střeše. Firemní rozpočet není nafukovací, ale s nefunkčním hardwarem se toho moc nenapracuje. Nabízí se proto otázka na tělo. Je výhodnější koupit nový hardware, nebo ten stávající opravit?

Na výše zmíněnou otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Např. u některých levnějších inkoustových tiskáren Canon se servis nevyplatí a náklady převýší cenu nového zařízení. V případě notebooků a dražších zařízení jde o to, komu servis svěříte. Servisní střediska si za svou práci účtují vysoké částky a navíc s opravou příliš nespěchají. A přestože vás oprava nebude stát tolik, jako nákup nového počítače, v konečném důsledku ztratíte spoustu času a proděláte.

To ovšem neplatí o nabídce společnosti ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., která se na servis hardware specializuje téměř 20 let. V široké nabídce služeb najdete servis notebooků (HP, ASUS servis, FUJITSU, LENOVO, COMPAQ, TOSHIBA, SAMSUNG, SONY VAIO sevis a další značky), tiskáren, UPS, smartphonů, tabletů a samozřejmě i záchranu dat.

Budete-li si chtít notebook opravit sami, využijte ACER, ASUS, DELL, FUJITSU, GATEWAY, HITACHI, COMPAQ, LENOVO, MSI, PACKARD BELL, SONY, TOSHIBA nebo HP servis, v rámci kterého ABAX prodává také samostatné náhradní díly.

ABAX se od konkurence liší nejen cenou (nakupuje náhradní díly od výrobců nebo přímých dodavatelů a neúčtuje si vysokou hodinovou sazbu za opravy), ale také rychlostí opravy a prozákaznickým přístupem. Disponuje moderně vybavenými servisními středisky a zajistí pro vás odvoz i dovoz zakázky. Za zmínku samozřejmě stojí i reference zákazníků, kterých bylo již téměř 50 tisíc. Za jediný rok projde rukama techniků zhruba 10 000 zařízení a mohou mezi nimi být i ta vaše. Více na www.abax.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.