Zajímavosti

Podlahové topení, cenově dostupné a vysoce efektivní

Pokud se každoročně obáváte nástupu zimy a nevíte, jak efektivně vytopit celý dům, aniž by váš rodinný rozpočet utrpěl šok, mohl by vás zajímat velmi moderní způsob vytápění. Zcela jistě jste již slyšeli o podlahovém vytápění. To je vynikající alternativou klasického vytápění plynem či uhlím. Jedná se o velmi efektivní způsob vytápění, který je oblíbený v zahraničí, ale i u nás si získává stále více příznivců. Nevyhazujte peníze oknem a pořiďte si podlahové topení i vy.

V dnešní době je podlahové topení mnohem dostupnější, než v letech minulých. Díky nižší pořizovací ceně si ho jako účinný prostředek vytápění domácností, ale i kancelářských či historických budov volí stále více lidí. Podlahové topení je konstrukčně velmi jednoduché. Ale jak se říká, v jednoduchosti je síla. Skládá se ze systémové desky, hadicí a rozdělovače, který je srdcem celé soustavy. Ideální je zkombinovat podlahové topení s anhydritovou podlahou. Ta je v mnoha ohledech lepší, než ta betonová.

Výhody podlahového vytápění v kostce

  • Levnější vytápění
  • Velmi jednoduchá konstrukce
  • Rovnoměrné vytápění (tepelná pohoda)

Anhydritové podlahy a podlahové topení

Anhydritové podlahy jsou v mnoha ohledech lepší, než ty betonové. Díky nižší vrstvě anhydritu není konstrukce domu tak zatížena. Anhydrit je vhodný i do starších budov, které volají po rekonstrukci. Navíc je anhydritová podlaha levnější, takže opět ušetříte. Podlahové topení, které je umístěno v anhydritové podlaze, je mnohem efektivnější, než to, které je umístěno v betonu.

Buďte v pohodě

Víte, co je to tepelná pohoda? Jedná se o teplotní stav v místnosti, který je pro organismus zdaleka nejpříjemnější. Mnoho druhů vytápění nevytápí místnost rovnoměrně, což není nejlepší. Podlahové topení vytápí prostory tak, že se vám v nich bude mnohem lépe existovat. Podlahové topení je zkrátka skvělé ve všech ohledech.

 

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.