Práce

Pojměte školení BOZP a PO moderní formou

Snad každý někdy zažil školení BOZP a PO. Většina lidí ho má spojené s nezáživným posloucháním školitele, nicméně dnes už to lze zařídit i jinak. Jestli chcete svým zaměstnancům zajistit školení, které je bude bavit a vám zároveň ušetří spoustu peněz, vsaďte na e-learning.

Povinnost školení BOZP a PO je sice daná mnohými zákony a předpisy, nicméně nejde tady jen o naplnění povinností. Pokuty jsou tučné, mohou dosahovat až dvou milionů korun, ale daleko horší jsou zdravotní následky a hlodání vašeho svědomí, která vám říká, že byste tomu zabránili, kdybyste zaměstnancům zařídili potřebné vzdělání.

Zase tak drahé to není

Školení zaměstnanců není až tak drahá záležitost, obzvlášť s využitím e-learningu. Odpadnou vám finance za dojíždění zaměstnanců do školicího centra, navíc nebudete muset uvolňovat z práce několik lidí současně. K počítači si každý může sednout kdykoliv a kdekoliv. Realizovat přes internet lze nejen školení požární ochrany a bezpečnosti práce, ale také školení první pomoci nebo řidičů.

Chcete znát konkrétní částky? S využitím systému INSTRUCTOR od společnosti PREVENT vás vzdělávání jednoho zaměstnance vyjde na méně než dvě stovky korun ročně.

E-learningová forma prospěje všem stranám

Cena není jediným plusem e-learningu. Výhodou je také to, že systém sám hlídá pravidelná školení řidičů, BOZP a PO i všechna další, jež si nastavíte. Dokáže zasílat upozornění, a tak se vám nestane, aby nějaký zaměstnanec pravidelné vzdělávání vynechal.

Systém INSTRUCTOR nabízí kurzy jak v češtině, tak angličtině. Kromě již zmiňovaných lze využívat i školení na práce ve výškách, ve skladu či na obsluhu manipulačních vozíků, pokud si platíte zvýhodněný balíček. Veškeré kurzy obsahují vždy aktuální informace a samozřejmostí je nonstop podpora.

Zaměstnanci z něj budou taktéž nadšení. Je intuitivní na ovládání a informace podává zábavnou formou doplněnou ilustracemi a interaktivními úkoly. Na závěr zaměstnanci skládají test ze získaných znalostí, takže si nemyslete, že se tímto způsobem nic nenaučí.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.