Půjčky a úvěry

Populární a dostupné nebankovní půjčky

Potřebujete finanční hotovost, ale banka se k vám obrací zády? Nejste sami a právě z tohoto důvodu je nebankovní sektor tak populární. Nabídka nebankovních společností pokrývá potřeby téměř všech klientů, kteří z nějakého důvodu nevyhovují či nesplňují požadavky nutní pro získání nebankovního úvěru. Portfolium nebankovní sféry zahrnuje půjčky, které jsou nejen dostupné, ale je možno je sjednat velmi rychle a bez zbytečného papírování. Nebankovní instituce chrlí na finanční trh neustále nové typy úvěrů a v současné době si o ně mohou zažádat i lidé bez zaměstnání či osoby se zápisem v registru dlužníků. Zajímá vás, na co si dát u nebankovní půjčky pozor a jak přijít k penězům co nejrychleji?

Pozor na neznámé nebankovní společnosti

V nebankovní sféře platí nepsané pravidlo – raději se spokojte s vyššími úroky v rámci úvěru, který vám poskytne prověřená nebankovní společnost, než s podezřelou půjčkou od neznámého věřitele. Z výhodné nebankovní půjčky se totiž může vyklubat prachobyčejný podvod či lichva. Nulové poplatky se promění na horentní sumu a vy se nebudete stačit divit, jak jste k ní přišli. Nebankovní půjčky mají vždy vyšší úroky a RPSN, než bankovní úvěry. S touto skutečností musíte počítat, je to daň za větší dostupnost a rychlejší zpracování půjčky.

Půjčky přes SMS z pohodlí domova

Potřebujete půjčit pár tisíc korun, které jste schopni vrátit v průběhu několika týdnů, ale nechce se vám půjčku sjednávat u banky? Požádejte si o SMS půjčku a budete mít peníze ihned k dispozici. SMS půjčka nezahrnuje úroky a RPSN, platíte vždy fixní poplatek, který se váže k cílové částce. Popularita rychlých půjček přes SMS zprávu roste každým rokem a můžete ji využít kdykoliv se vám to bude hodit. Stačí, když půjčku v termínu splatíte a obratem si můžete zažádat o novou. Unikátní druh rychlého úvěru pochází ze skandinávských zemí a postupně se rozšířil po celé Evropě.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.