Zajímavosti

Posíláte balíky přes PPL a DHL? Posílejte je levněji a nečekejte na kurýra!

Provozujete e-shop, nebo jen pravidelně posíláte balíky prostřednictvím populárních kurýrních služeb PPL či DHL a nechcete ztrácet čas jejich balením, tříděním a kompletací? Jak by se vám líbilo, kdy to někdo prováděl za vás a vy tak měli více času na vlastní podnikání? Nová služba od Mailboxes.cz vám může ušetřit spoustu starostí i peněz. Zajímají vás detaily?

Společnost Mailboxes.cz dlouhodobě specializuje na pronájem české poštovní adresy, v rámci které poskytuje komplexní portfolio služeb. Přijímá, ukládá a odesílá zásilky do hmotnosti 30 kg, pronajímá samoobslužné Poboxy a zajišťuje úsporné posílání zásilek po České republice a do zahraničí prostřednictvím kurýrů PPL a DHL.

Rozhodnete-li se využívat zmíněnou službu, nebudete muset čekat na kurýra. Stačí, když zásilku přinesete na podatelnu na v pražském Karlíně (ul. Pobřežní 95/74, otevírací doba: po-pá od 9 do 18 hod.) a o nic víc se nebudete muset starat. Vzhledem k úzké spolupráci mezi Mailboxes.cz a kurýrů PPL a DHL, můžete počítat se zvýhodněnou cenou (v případě DHL 10 %) a co nejefektivnějším způsobem dopravy. Nezáleží na tom, jestli potřebujete poslat obálku nebo celou paletu, vždy se vám dostane nadstandardní péče. Neméně zajímavá je i možnost vyzvednutí zásilky na jakémkoliv místě (opět v ČR i v zahraničí) a její dopravy na určenou adresu. O cenovou kalkulaci můžete požádat předem a obdržíte ji na mail.

Službu využívají individuální zákazníci, menší firmy, mladí podnikatelé a další klienti, kteří chtějí šetřit čas i peníze. Začnete-li ji využívat i vy, přispějete mimo jiné i k ochraně životního prostředí. Mailboxes.cz totiž používá obaly z recyklovaného materiálu. Více na www.mailboxes.cz.

Foto: sxc.hu

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.