Podnikání

Potřebujete poradit s obchodním či pracovním právem?

Dostali jste se do složité situace, která souvisí s vašim podnikáním a potřebujete ji rychle a elegantně vyřešit? Pokud se neorientujete v zákonech, měli byste se poohlédnout po někom, pro koho je obchodní a pracovní právo každodenní rutinou. Nikdo vám s paragrafy neporadí lépe, než kvalifikovaný právník, který má český právní systém v malíčku. Hledáte-li skutečné profesionály, nejdete je ve spolupracujících advokátních kancelářích Ambruz & Dark a Deloitte Legal. Díky vysokému standardu poskytovaných právních služeb a expertnímu, personálnímu, technologickému i jazykovému zázemí se řadí mezi nejvyhledávanější a nejprestižnější advokátní kanceláře v celé České republice. Mezi desítky spokojených klientů, které právníci momentálně zastupují, se můžete zařadit i vy.

Problémům se lze vyvarovat nebo je vyřešit

Motto advokátní kanceláře Ambruz & Dark je velmi trefné a koresponduje s portfoliem nabízených služeb. Advokátní kancelář nabízí komplexní služby, díky kterým proběhne začátek vašeho podnikání bez sebemenších problémů. Řešíte fúzi či akvizice? I v těchto případech se na ni můžete bez obav obrátit. Pomoci se vám dostane nejen v oblastech, jako je obchodní právo či pracovní právo, ale díky spolupráci se společností Deloitte Legal také v rámci finančního a podnikového poradenství, účetnictví, auditu a daní.

Advokáti navrhují řešení problémů tak, aby klienti předešli rizikům i v budoucnu. Vše se snaží formovat tak, aby klienti řešení nanejvýš rozuměli. Důkazem vysoce kvalifikovaných služeb je fakt, že jsou experti z advokátní kanceláře velmi často oslovováni médii, aby komentovali aktuální právní kauzy nebo vývoj legislativy. Advokátní kancelář Praha se rozšířila i do Brna a Ostravy, čímž zpřístupnila služby i klientům, kteří si z časových důvodů nemohou dovolit dojíždět do hlavního města.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.