Internet

Potřebujete profesionální e-shopové řešení?

Bez internetového obchodu to dneska nejde. Pokud jste hrdými majiteli malého krámku, začněte expandovat. Jediným způsobem, jak se dostat za lokální trh, je internetový obchod. Pokud vlastní e-shop nemáte, můžete si ho nechat udělat na míru přes shopsys.cz. Tým profesionálů pro vás vytvoří e-shop na míru dle vašich požadavků. Mnoho novopečených internetových podnikatelů řeší tvorbu e-shopu open source řešením, což však není nejvhodnější.

Open source e-shopy jsou na první pohled zadarmo, ale aby fungovaly tak, jak mají, budete do nich muset investovat další peníze. Tvorba e-shopů od shopsys.cz je velmi levným řešením pro všechny, kteří potřebují profesionální e-shop na míru. I vy můžete prodávat zboží prostřednictvím stylového e-shopu, který obsahuje všechny potřebné moduly.

Neměli byste zapomenout na kvalitní webdesign, který může nalákat nové zákazníky. Pěkná tvář e-shopu prodá vaše zboží sama, vsaďte na práci zkušených grafiků ze shopsys a dopřejte svému novému e-hopu profesionální fasádu. Vše však začíná důkladnou analýzou vašich požadavků, bez kterých je tvorba e-shopu bezpředmětná. Poté, co s vámi pracovníci shopsys.cz vše zkonzultují, začne samotná tvorba internetového obchodu, zasílání první wireframů a úpravy.Výsledek stojí zaručeně za to!

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.