Finance

Poznat prověřenou nebankovní půjčku není těžké, ale musíte vědět, kde ji hledat

V bance vám nepůjčili a tak jste se rozhodli, že zkusíte štěstí takříkajíc o dům dál, v nebankovním sektoru? V tom případě buďte ostražití, protože tam na vás čeká spousta netransparentních podmínek a jiných zákeřností, kterých byste se měli raději vyvarovat. Nemusíte však zoufat, i v tak nebezpečných vodách, jakými ty nebankovní bezesporu jsou, se dá chytit zlatá rybka. A kdyby jen jedna – termín „nebankovní“ skutečně není synonymum pro podvod nebo lichvu…

Vyberte si mezi nebankovní elitou

I mezi nebankovními poskytovateli je celá řada společností, které nabízí poměrně výhodné nebankovní půjčky. Za zmínku stojí prověřená a notorický známá jména jako je Home Credit, Vita Credit, Provident či Profi Credit. Z těch menších, které poskytují mikro půjčky ihned, pak creditON nebo Ferratum půjčka. Ale která půjčka je ta, která skutečně potřebujete? A jak zjistíte, co musíte splnit pro jejich schválení?

Porovnejte parametry a požádejte o půjčku on-line

Vzhledem k tomu, že jde o takzvané „půjčky ihned“, tedy úvěry, pro které je typický rychlý a bezproblémový průběh schválení, se nemusíte bát, že by po vás věřitel vyžadoval obdobné potvrzení jako banka. Přesto se však určitým standardům nevyhnete. Všechny informace o zmíněných půjčkách najdete pohromadě na jednom místě – na webu OpravdováPůjčka.cz. A nejen to, o vybraný produkt zde můžete požádat.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a vyčkat, až se vám věřitel ozve. S Opravdovou Půjčkou je vyřízení prověřené nebankovní půjčky opravdu jednoduché. Půjčky ihned na účet můžete mít třeba hned…

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.