Zajímavosti

Poznejte výhody montované haly. V čem je lepší než tradiční stavby?

Rozšiřujete výrobu a potřebujete další prostory? Pokud vám tradiční stavby připadají nepraktické a příliš drahé, seznamte se se základními výhodami lehké montované haly. Její výstavba je rychlá a velmi levná a nízké jsou také náklady na údržbu. Demontáž a opětovná montáž jsou snadné a díky modulárnímu systému lze objekt kdykoliv rozšířit či propojit se stávající budovou. A s ohledem na typ haly často není nutná výstavba základové konstrukce. Podrobné informace o dané problematice nám poskytli odborníci z firmy POLAK CZ.

Levnější výstavba i údržba

Důvodů, proč si vybrat montovanou halu, je víc než dost. Z hlediska počáteční investice je mnohem dostupnější než tradiční stavby a výrazně nižší jsou i náklady na údržbu. Starost o objekt v podstatě končí v momentě dokončení výstavby. Za určitých podmínek dokonce není zapotřebí stavební povolení.

Jak dlouho se montovaná hala staví?

Nemůžete-li si dovolit čekat, jistě vás potěší blesková realizace. Novou halu můžete mít plně k dispozici již za několik týdnů od podpisu smlouvy. Navíc ji můžete v případě potřeby přemístit na jiné místo, což v případě tradičně řešené haly nepřipadá v úvahu.

Jakou má životnost?

Ohledně montovaných hal koluje mnoho polopravd. Například ta o nízké životnosti. V případě použití kvalitních materiálů a dodržení technologických postupů při výstavbě vydrží v prvotřídním stavu po mnoho let.

Absolutní flexibilita

Montovaná hala může zcela nahradit klasickou stavbu, ale zároveň se nabízí i další možnosti využití. Můžete díky ní získat více prostoru ke stávajícímu objektu a obojí prakticky propojit. V praxi se tento typ konstrukce používá jako sklad, hangár, jízdárna, zemědělská hala, sportovní hala či zastřešení.

Chcete se o montovaných halách dozvědět více? Přečíst si o nich můžete na http://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html. Firma POLAK CZ se realizací zabývá od roku 1999 a průběžně své konstrukce inovuje a vylepšuje. Bezsporu patří ke špičce na českém trhu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.