Podnikání

Přepravu zboží v rámci EU vám výrazně usnadní zkušená spediční firma

Rozhodli jste se nakopnout svůj byznys a přemýšlíte nad importem nebo exportem zboží v rámci ostatních států Evropské unie? Směle do toho, štěstí přeje odvážným! Otázkou, je, jak začít – bez předchozích zkušeností může jinak promyšlený podnikatelský záměr skončit fiaskem. Alfou a omegou je zajištění přepravy, nicméně vlastní flotila nákladních vozidel a kamionů vyžaduje nemalé náklady. Pro menší firmy, které nedisponují velkým rozpočtem, je mnohem výhodnější využití služeb specializovaného přepravce. Ale na koho se obrátit a nespálit se? Představíme vám spediční společnost, která se zabývá kamionovou dopravou napříč všemi členskými státy.

Zkušenosti a moderní zázemí

„Náš“ dopravce, společnost Šindelář spedition s.r.o., má letité zkušenosti (na trhu působí od roku 1996) a nabízí komplexní služby v oboru spedice. Mezi zásadní výhody patří individuální přístup k menším i větším klientům a moderní zázemí, díky kterému je firma schopna přepravit prakticky cokoliv – od potravin až po průmyslové a farmaceutické zboží.

Společnost Šindelář spedition disponuje vozovým parkem s úctyhodným počtem 160 moderních vozových souprav. Ty odpovídají normám EURO5 a EURO EEC. Součástí jsou také plachtové a chladírenské přívěsy, které umožňují přepravu libovolného zboží v jakémkoliv množství. Všechny vozy podstupují pravidelné servisní prohlídky a jsou v perfektním stavu. Riziko poruchy a tedy i zdržení vaší zásilky je minimální.

Chcete mít přehled o tom, kde se vaše zásilka právě nachází?

Spediční firma nepřetržitě monitoruje zásilky špičkovým trackingovým systémem, díky kterému mají klienti neustály přehled o pohybu vozidel. Samozřejmostí je i zabezpečení alarmovým systémem pro případ krádeže a pojištění pro případ odcizení ve výši do 10 milionů kč.

Mezinárodní kamionová doprava pod taktovkou Šindelář spedition je ideální pro menší i větší importéry/exportéry. To vše za atraktivní ceny a s plnohodnotným servisem. Chcete-li se o službách dozvědět podrobnější informace, nebojte se zeptat kvalifikovaných dispečerů. Poradí vám a doporučí optimální řešení. Více na www.sindelar-spedition.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.