Podnikání

Prestižní sídlo firmy za pár stovek

Založili jste vlastní společnost a přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje? Zkuste se zamyslet nad tím, zda skutečně potřebujete vlastní kancelář. Není to jen samotný pronájem, ale i vybavení a plat administrativního pracovníka. Všechny tyto položky zatěžují firemní rozpočet a polykají potřební finance, které byste mohli využít úplně jinak. Situaci lze vyřešit velmi elegantně, pomocí takzvaného virtuálního sídla firmy. Nebojte, vaše kancelář se nepřemístí to světa jedniček a nul, ale naopak bude lépe, než kdykoliv předtím. Sídlo vaší společnosti bude zapsáno na prestižní adrese v hlavním městě a nebudete muset platit zaměstnance.

Virtuální kancelář redukuje vaše náklady na minimum

Pakliže nepotřebujete administrativní prostory každý den, je pro vás virtuální kancelář jako stvořená. Princip je prostý a svým způsobem geniální. Virtuální kancelář si totiž nepronajmete pouze vy, ale dalších x subjektů. Všechny telefonní hovory a korespondenci vyřizuje kvalifikovaný pracovník a v případě potřeby můžete využít reprezentativní zasedací místnost (jednání s důležitými klienty či úřady). Měsíční pronájem virtuálního sídla firmy začíná na několika stech korunách měsíčně a lze k němu přiobjednat celou řadu doplňkových služeb.

Další výhody virtuální kanceláře

S virtuálním sídlem firmy podstatně ušetříte, ale navíc získáte prestižní adresu. Společnost, která má své sídlo v Praze, budí u klientů mnohem důvěryhodnější dojem než ta, která má sídlo v Horní Dolní. Navíc se vyhnete častým kontrolám, které jsou pro maloměsta typické. Vzhledem k obrovskému počtu subjektů, které jsou evidovány v hlavním městě je pravděpodobnost, že si úředníci posvítí zrovna na tu vaši, minimální.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.