Podnikání

Prestižní sídlo firmy za pár stovek

Založili jste vlastní společnost a přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje? Zkuste se zamyslet nad tím, zda skutečně potřebujete vlastní kancelář. Není to jen samotný pronájem, ale i vybavení a plat administrativního pracovníka. Všechny tyto položky zatěžují firemní rozpočet a polykají potřební finance, které byste mohli využít úplně jinak. Situaci lze vyřešit velmi elegantně, pomocí takzvaného virtuálního sídla firmy. Nebojte, vaše kancelář se nepřemístí to světa jedniček a nul, ale naopak bude lépe, než kdykoliv předtím. Sídlo vaší společnosti bude zapsáno na prestižní adrese v hlavním městě a nebudete muset platit zaměstnance.

Virtuální kancelář redukuje vaše náklady na minimum

Pakliže nepotřebujete administrativní prostory každý den, je pro vás virtuální kancelář jako stvořená. Princip je prostý a svým způsobem geniální. Virtuální kancelář si totiž nepronajmete pouze vy, ale dalších x subjektů. Všechny telefonní hovory a korespondenci vyřizuje kvalifikovaný pracovník a v případě potřeby můžete využít reprezentativní zasedací místnost (jednání s důležitými klienty či úřady). Měsíční pronájem virtuálního sídla firmy začíná na několika stech korunách měsíčně a lze k němu přiobjednat celou řadu doplňkových služeb.

Další výhody virtuální kanceláře

S virtuálním sídlem firmy podstatně ušetříte, ale navíc získáte prestižní adresu. Společnost, která má své sídlo v Praze, budí u klientů mnohem důvěryhodnější dojem než ta, která má sídlo v Horní Dolní. Navíc se vyhnete častým kontrolám, které jsou pro maloměsta typické. Vzhledem k obrovskému počtu subjektů, které jsou evidovány v hlavním městě je pravděpodobnost, že si úředníci posvítí zrovna na tu vaši, minimální.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.