Zajímavosti

Přesuňte svou adresu do středu dění

Ne, dnes skutečně nebude řeč o výhodách virtuálních sídel v hlavním městě. I ti největší workoholici totiž musí někdy vypnout a přesunout se z kanceláře do místa, kterému většina z nás říká domov. Pokud ve svém současném bydlení netrávíte příliš mnoho času, pravděpodobně je něco špatně. Důvodem, proč trávíte většinu volného času mimo domov, může být fakt, že se v něm zkrátka necítíte dobře. Sbalte si proto svých pět švestek a přesídlete tam, kde si skutečně odpočinete a zároveň budete v těsné blízkosti středu dění. Hurá do Prahy!

Proč právě Praha?

Pro mnoho lidí je naše stověžaté hlavní město symbolem neutuchajícího cvrkotu. Samozřejmě, Praha zkrátka žije, ovšem neznamená to, že v ní nenajdete skutečně klidná místa, která ocení všichni, kteří hledají mírumilovné místo k odpočinku. Skvělým příkladem jsou novostavby. Moderní bydlení splňuje všechny soudobé požadavky a uspokojí i ty nejnáročnější nájemníky. Nachází se v klidných lokalitách, jejichž okolí lemuje dostatek zeleně. Mohou se pochlubit skvělou občanskou vybaveností a navíc jsou, co by kamenem dohodil, od centra města. Mají tedy nové byty v Praze nějaké nevýhody? My jsme žádné nenašli.

A jak to vypadá uvnitř?

Developerské projekty vypadají dobře nejen zvenčí. Překročíte-li práh některého z bytů, pravděpodobně začnete uvažovat, že si svou kancelář přesunete domů. Interiéry jsou prostorné a skvěle prosvětlené. Většinou si je můžete nechat přizpůsobit na míru – z pokoje navíc se dá udělat zmíněná pracovna, případně šatna pro manželku. Byty prodej Praha si můžete prohlédnout i online na online-reality.cz. Stačí si vybrat lokalitu, cenové rozpětí a profiltrovat se k vysněnému bydlení. Že na tohle nemáte čas? Zadejte poptávku a počkejte, až vám sama spadne do klína. Je to jednodušší, než si myslíte.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.