Podnikání

Primapol: Hutní materiály a plasty od předního distributora

Úspěch v podnikání závisí do značné míry na tom, jak spolehlivé partnery si zvolíte. Platí to také o dodavatelích. Pokud se poohlížíte po někom, kdo se v segmentu hutních materiálů a plastů pohybuje jako ryba ve vodě, máme pro vás tip. Sortiment je poměrně náročný na manipulaci a skladování – jistě vám přijde vhod pomoc od někoho, kdo nabízí dodávku v čase („just in time delivery“). Díky tomu ušetříte spoustu finančních prostředků i času.

Jedním z předních distributorů finálních produktů a polotovarů je Primapol. Firma působí na trhu 17 let (od roku 2004) a momentálně drží skladem přes 20 tisíc položek o souhrnné hmotnosti přesahující 3 tisíce tun.

Firemní krédo zní „vyřídit vše najednou“. Proto Primapol dodává klientům veškeré materiály v čase, kdy ho potřebují. Odpadne vám nutnost držení skladových zásob či čekání na dodávky.

S čím konkrétně vám Primapol pomůže? V nabídce najdete hliníkové tyče, svitky a související sortiment, nerezové tyče, polotovary z titanu a bohatou nabídku požárních produktů. Ať už slitiny potřebujete v obchodní, nebo letecké kvalitě, neodejdete s prázdnou. Společnost nabídku průběžně rozšiřuje a přizpůsobuje ji aktuálním potřebám zákazníků. Díky certifikátům ISO:9001:2008 a AS 9210 je garantována neměnná kvalita.

Primapol je stabilní společnost, která zboží skladuje v moderně zařízených halách se špičkovým zpracovatelským zařízením. Jedná se o plochu 9 tisíc m2, z níž je naprostá většina zastřešena. Nedílnou součástí výbavy jsou automatické kotoučové a pásové pily, potahovací linky a další zařízení.

Do centrálního skladu, který se nachází v Pleteném Újezdu u Kladna, se dostanete za pouhých 15 minut od Letiště Václava Havla.

Podrobnosti o sortimentu a doplňkových službách najdete na www.primapol.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.