Zajímavosti

Přišel čas vyměnit umakart za moderní materiály

Bydlíte-li v paneláku, pravděpodobně je pro vás návštěva koupelny velmi nepříjemným zážitkem. Klasické umakartové bytové jádra nepůsobí dvakrát eseticky a navíc se v nich můžete cítit poněkud těsně. A není nic horšího, než začátek a konce dne v tak nepříjemně řešené, až depresivní, místnosti, jako je původní paneláková koupelna a WC. Situaci však leze velmi elegantně vyřešit rekonstrukcí bytového jádra. Z rekonstrukce nemusíte mít strach, stačí, když ji svěříte do rukou profesionálů, kteří ji s přehledem zvládnou.

I koupelna v bytě panelového domu může vypadat velmi moderně. Dokonce ji lze vyřešit tak, že vám bude připadat mnohem větší. V praxi se rozšíření řeší několika způsoby. Koupelnu můžete zvětšit opticky, pomocí vhodných obkladů a lepšího uspořádání skříněk a spotřebičů. Vhodné jsou především světlé barvy obkladů, které působí vzdušně.

Dalším způsobem, jak zvětšit koupelnu, je probourat stěnu mezi koupelnou a WC. Toto řešení není příliš vhodné pro vícečlenné domácnosti, které se v koupelně a WC často střídají. Alternativou je pak vybourání stěny mezi přilehlým kumbálem. Věci, které jste doposud měli v kumbálu, můžete umístit do závěsných skříněk na chodbu. Nebo ještě lépe – vytřídit a vyhodit vše, co už potřebovat nebudete. Ale zpět ke koupelnám.

Rekonstrukce bytového se může na první pohled jevit náročně, ale opravdu z ní nemusíte míst strach. Hledáte-li rekonstrukce bytového jádra Ostrava, vyberte si profesionály z Grego. Mají za sebou mnoho úspěšných rekonstrukcí a pomohou vám vytvořit malý ráj uprostřed bytu. Rekonstrukce začíná vybouráním původního jádra a vyzděním stěn. Následuje rekonstrukce odpadu, elektřiny a vodoinstalace. V konečné fázi se vymalují stěny a poklidí nepořádek. A můžete se jít koupat.

I nevzhledné bytové jádro se může proměnit v oázu klidu, do které se budete těšit. Pokud se rekonstrukce koupelny Ostrava chopí Grego, můžete se spolehnout na velmi estetický a praktický výsledek.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.