Zajímavosti

Proč jsou stavební materiály MAPEI tak oblíbené?

Chystáte se na rekonstrukci vašeho bydlení a přemýšlíte, která stavební chemie je ta nejlepší? Při tak důležitém výběru platí, že by neměla rozhodovat cena, ale kvalita. Chcete přece, aby vaše bydlení vydrželo. Na druhou stranu se počítá každá ušetřená koruna. Nedělejte kompromisy a zvolte stavební materiály, které vynikají nejen přijatelnou cenou, ale především vysokou kvalitou. Seznamte se se stavebními materiály MAPEI, které najdou všestranné využití.

Společnost MAPEI, to je tradice a investice do výzkumu

Společnost MAPEI bere svou přední pozici mezi světovými výrobci stavebních materiálů velmi vážně. Za sedmdesát let existence rozšířila produktovou řadu do té míry, že se může pochlubit sortimentem pro všechna odvětví stavitelství. Investuje nemalé finanční částky do vývoje materiálů, což se samozřejmě projevuje ve výsledné kvalitě. Stavební materiály MAPEI jsou schopny reagovat na požadavky moderního stavitelství a nabízí vysokou kvalitu a dlouhotrvající efekt.

Kdo využívá MAPEI?

Stavební materiály MAPEI se uplatní ve všech oborech stavitelství. Využijete je stejně dobře při rekonstrukci interiérů, jako při stavbě exteriérů. Tím samozřejmě využití MAPEI nekončí. Hojně ho používají stavitelé pro vodohospodářské, silniční, železniční a podzemní projekty. Hodí se na výstavbu a opravy balkonů, teras, koupelen a podlah. Neexistuje nic, co by materiály MAPEI nezvládly.

Šetrné materiály MAPEI ECO

Ochrana životního prostředí je pro MAPEI na prvním místě a právě proto investují i do vývoje šetrných materiálů, které neobsahují chemické rozpouštědla. MAPEI ECO jsou šetrné nejen k okolnímu prostředí, ale také k vám. Produktová řada MAPEI ECO pomáhá tvořit lepší svět.

Nezapomeňte, že MAPEI

  • jsou kvalitní materiály za skvělou cenu
  • se může pochlubit ekologickou řadou ECO
  • najdou všestranné využití

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.