Podnikání

Proč nepodceňovat pravidelný úlid kanceláře?

Doma si uklízíme, protože si nedokážeme představit život v nečistém prostředí. Ale kancelář často zanedbáváme, což může mít negativní dopad na efektivitu naší práce i na to, jak působíme na klienty a obchodní partnery. Ti se hned u dveří rozhlédnou a udělají si obrázek o tom, s kým mají tu čest. Proto jsme pro vás připravili několik praktických rad, které vám při úklidu kanceláře pomohou . Chcete-li, aby místo, kde provozujete svůj byznys, vypadalo stále jako ze škatulky, rozhodně úklid nepodceňujte!

Základní úklid nestačí

Máte za to, že stačí občas utřít prach, vyluxovat nebo vytřít podlahu? Chyba lávky. Jistě, zmíněné činnosti patří k naprostému základu, ale předpokládáme, že na ně nezapomínáte. Pokud ano, rozhodněte to napravte. Není nic horšího, než drobečky a další nečistoty na koberci či na podlaze. O nánosech prachu na zařízení ani nemluvě…

Úklid kanceláře však musí probíhat mnohem komplexněji a důkladněji. Měl by zahrnovat také čištění stěn, protože se na nich čas od času objeví pavučiny. Samozřejmostí by mělo být pravidelné čištění oken. Kdo ví, třeba nakonec zjistíte, že vaše kanceláře není tak tmavá, jak jste si původně mysleli.

Svěřte úklid kanceláře do rukou odborníků

Jenomže jak vyřešit úklid kanceláře, když na něj nezbývá čas? I na vás se klienti obrací, abyste za ně zařídili činnosti, kterými se sami nezabývají. Analogicky si i vy můžete pozvat specializovanou firmu, která se o vše postará za vás. Kupříkladu čištění zátěžových koberců zabere spoustu času a navíc (má-li být opravdu důkladné), vyžaduje profesionální techniku. Tou dirmy, které zajišťují úklidové služby, disponují a navíc disponují kvalitními čistícími prostředky. Ve vaší firmě uklidí ve večerních a nočních hodinách, kdy se v kanceláři nikdo nenachází.

Je logické, že si do své kanceláře nehodláte pustit „kde koho“. V tom případě se obraťte na renomovanou firmu AZclean s.r.o., která zajišťuje úklid kanceláří v Praze, Brně, Liberci a v okolí dalších měst. V arzenálu dceřinné společnosti AZervices s.r.o. jsou moderní stroje, se kterými odborně vyškolení pracovníci dokáží zajistit perfektní úklid od podlahy až po strop. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Další informace najdete na www.azclean.cz.

Foto: pixabay.com

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.