Podnikání

Prodej s.r.o. s historií: Chcete podnikat ihned?

Máte promyšlený byznys plán a dostatek finančních prostředků, ale nemůžete podnikání rozjet, protože jste nestihli založit společnost s ručením omezeným? Založení společnosti sice zvládnete i vlastními silami, ovšem připravte se na množství dílčích administrativních úkonů, které vám doslova sežerou spoustu volného času. Ten byste mohli věnovat vlastnímu projektu a vydělat nemalou částku. Nehledě na to, že proces nějakou dobu potrvá… Ale jde to i jinak – můžete si koupit již fungující společnost s historií.

Prodej sro s historií v obchodním rejstříku je dobrým řešením pro každého, kdo nechce ztrácet čas a nemůže si dovolit čekat až několik týdnů na založení firmy klasickým způsobem. A najdou se i další podstatné výhody – díky historii společnost působí lepším dojmem. Pro ostatní budete solidnějším obchodním partnerem, který se na trhu pohybuje nějaký ten pátek.

Další výhodou společnosti s historií je možnost účasti na státních tendrech, kdy je podmínkou prokázání předchozích referencí. Nová firma nic prokázat nemůže. Na základě předchozích obratů a zisků lze navíc snadněji získat úvěr.

Jak si koupit firmu s historií?

Prvním krokem je výběr vhodné s.r.o. – např. projevíte zájem o prodej sro s DPH – a vymezení rozsahu změn. V ceně je změna společníků a jednatele. Změnit lze také název, výši základního kapitálu a další údaje.

Před prodejem dostanete k dispozici veškerou účetní a daňovou dokumentaci, kterou si zkontrolujete a posoudíte, zda firma odpovídá vašim požadavkům.

Po uhrazení ceny a poplatků podepíšete potřebné dokumenty ke změnám. Ty se na druhý den dostanou do obchodního rejstříku a vy si budete moct zřídit bankovní účty. Právníci zároveň zajistí podání na živnostenský a finanční úřad. Jakmile bude společnost zapsána, budete za ni moct konat v plném rozsahu.

Prodej společnosti s historií je rychlý a jednoduchý. A teď už si jen vybrat tu správnou firmu na www.incorporated.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.