Zajímavosti

Profesionální bezpečnostní agentura vám může ušetřit spoustu starostí i peněz

Chcete zabezpečit svůj majetek, ale odrazují vás špatné zkušenosti s přístupem některých bezpečnostních agentur? Nebo jste je ještě nikdy nevyužili a nedokážete si představit, co od od nich čekat? Představa, že profesionální bezpečnostní agentura nabízí pouze fyzickou ostrahu objektů, je poněkud mylná. Ani tato služba by samozřejmě v nabídce neměla chybět, ale portfolio je mnohem širší a v ledasčem vás překvapí. Klíčem k úspěchu je samozřejmě výběr samotné agentury – vyžadujete-li profesionální jednání a individuální přístup, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a má zvučné reference.

Profesionálové vám nabídnou mnohem více než si myslíte

Špičkou v oboru je bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která se chlubí dvacetiletými zkušenostmi a spolupracují s ní průmysloví giganti nadnárodního charakteru, městské úřady a jiné státní instituce, nemocnice, provozovatelé kancelářských komplexů i fyzické osoby. Tým specialistů nabízí komplexní služby a podá vám pomocnou ruku v mnoha ohledech. KBS Security úzce spolupracuje s členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a se členy Komory podniků komerční bezpečnosti. I to je zárukou vaší spokojenosti.

Ostrahou objektů to teprve začíná

KBS Security nabízí služby, které spadají do business security, home security, ale také úklidové služby a náhradní plnění. Vyškolení pracovníci zajistí fyzickou ostrahu vašich objektů a nedopustí, aby se do ní dostaly nepovolané osoby. Můžete je využít také ke kontrole vstupu zaměstnanců, pohybu materiálů a v neposlední řadě také kontrole nemocných osob nebo organizaci akcí nejrůznějšího charakteru.

Neméně zajímavá je možnost instalace důmyslného bezpečnostního systému, který je napojen na centrálu a možnost sledování firemních vozidel. Nejde však o klasický GPS monitoring – KBS Security využívá systém CarNet, který umožňuje sledování, ale také ovládání některých funkcí vozidla na dálku. V případě problémů situaci řeší dispečer, který jedná na základě předem smluvených podmínek.

Ani tím služby bezpečnostní agentury KBS Security nekončí. Další informace najdete na webových stránkách www.kbs-security.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.