Internet

Profesionální e-shop za pár minut a k tomu za pakatel

Pokud v současné době zvažujete, zda své podnikání nepřesunete do virtuálního světa na internetu, nabízí se Vám skvělá možnost ušetřit peníze. Tvorba vlastního e-shopového řešení vyjde na desítky tisíc korun, což je pro mnohé podnikatele značná finanční zátěž. Mnohem efektivnější je pronájem e-shopu, který Vás bude stát nejen méně peněz, ale také času.

Pronájem e-shopu nabízí například pronajem-eshop.cz a může se pochlubit bezkonkurenční nabídkou, kterou budete u konkurence hledat jen velmi těžko. Vytvoření e-shopu je velmi rychlé a nemusíte tak čekat dlouhé týdny, či měsíce na realizaci. Rozhodnete-li se podnikat na internetu, můžete mít vlastní internetový obchod ještě dnes. Na celých 15 dní můžete využívat plnou verzi zdarma a osvojit si tak všechny funkce internetového obchodu a v klidu se rozhodnout, zda chcete e-shop provozovat i nadále.

Co se týče ceny, je pronájem e-shopu bezkonkurenční. Nemusíte dávat desítky tisíc za vlastní e-shopové řešení. Cena za pronájem e-shopu začíná na 149 Kč za měsíc. V této ceně je nejen webhosting, ale také email. Máte tak vše pod jednou střechou, což je velmi praktické. Založení e-shopu je velmi snadné a můžete si ho nakonfigurovat dle svých představ. Samozřejmostí je profesionální design na míru, který upoutá každého návštěvníka.

V případě, že se rozhodnete pro pronájem e-shopu získáte Facebook e-shop zdarma. Facebook je skvělý nástroj internetového marketingu a jistě bude pro Vaše podnikání prospěšný. Pronajem-eshop.cz nabízí plnou technickou podporu čtyřiadvacet hodin denně, takže se nemusíte bát, že se něco pokazí. Nebojte se podnikání na internetu a pusťte se do něj třeba hned.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.