Podnikání

Profesionální kanceláře v celé Evropě

Ušetřete své společnosti náklady za provoz kanceláře. Pokud ke svému podnikání nepotřebujete administrativní prostory pro každý den, mohla by se vám hodit virtuální kancelář. Ještě jste o ní neslyšeli? Nebojte se, nejedná se o nic, co by souviselo s virtuální realitou. Virtuální kancelář je moderní a velmi efektivní řešení pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit a zároveň disponovat luxusní zasedací místností pro případná jednání. Připadá vám pronájem prvotřídní kanceláře za pár stovek měsíčně jako aprílový žert? Nenechte se mýlit.

Jak funguje virtuální kancelář

Náklady na pronájem a provoz vlastní kanceláře se mohou vyšplhat i na několik desítek tisíc korun měsíčně, při čemž pronájem virtuální kanceláře na několik set. Vtip je v tom, že virtuální kancelář sdílí několik společností. Provozovatel si tak může dovolit nabízet pronájem vybavených kanceláří za pakatel a to i přesto, že jsou v Praze, Brně či jiných evropských městech. Kromě úspory za pronájem kanceláře a plat kvalifikovaného zaměstnance získáte také sídlo společnosti na atraktivní adrese. Sídlo společnosti Praha je mnohem praktičtější, než v menších městech a to nejen s ohledem na klientelu, ale také kontroly. V hlavním městě je šance na kontrolu z úřadu minimální, zatímco v menších městech velmi pravděpodobná.

Skvělá nabídka od office-advisor.cz

Office-advisor.cz nabízí pronájem virtuální kanceláře, poskytování sídla společnosti a mnoho dalších užitečných služeb za skvělé ceny. Spolehněte se na profesionálního poskytovatele kanceláří, který nabízí kanceláře v celé střední Evropě. Plánujete-li expanzi za hranice, jistě nabídku využijete. Za pár pár set korun měsíčně tak získáte perfektní zázemí pro svou společnost.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.