Podnikání

Profesionální lakovací kabina se vším všudy

Hledáte dodavatele vybavení lakoven, který uspokojí všechny vaše individuální potřeby? V tom případě se nebojte obrátit na společnost NAVER s.r.o., která zajišťuje kompletní dodávky přístrojů pro nanášení nátěrových hmot formou nástřiku, ale také přístrojů pro následné sušení a další manipulaci. Na typu požadovaného zařízení skutečně nezáleží – dodávaná technika zvládne aplikaci jakékoliv nátěrové hmoty a hodí se do všech typů provozů, které se specializují na úpravu povrchu odmaštěním, sušením, lakováním nebo broušením.

NAVER si zakládá na moderním způsobu návrhu a realizace – vaše lakovací kabina tak bude přesně odpovídat technickým i technologickým požadavkům výrobního provozu a zefektivní výrobní proces. Dokáže dodat řešení na míru pro jakékoliv průmyslové využití a zařízení vždy plně odpovídá vypracovanému projektu.

Počátky firmy NAVER sahají až do roku 1994. Během takřka dvacetileté působnosti se stal jedním z lídrů v oboru a zakládá si na kvalitě, rychlosti realizace, plnění termínů a komplexním záručním i pozáručním servisu. A je to právě péče o zákazníka, která by měla být jedním z hlavních kritérií při výběru správného partnera. NAVER vám však může nabídnout také:

  • kompletní přípravu a dokumentaci projektu a to včetně komunikace s úřady
  • výměnu filtračních materiálů a to včetně aktivního uhlí
  • ekologickou likvidaci použitých filtrů
  • servis dodávaných technologických zařízení
  • zprostředkování financí

Precizně projektovaný lakovací box, který byl navržen s ohledem na individuální požadavky, zajistí efektivnější provoz. NAVER pro vás vypracuje předběžný návrh zdarma a připraví kompletní podklady (návrh pro pracoviště, ale také dokumentaci pro stavební povolení).

Součástí základní výbavy kabiny, která vždy splňuje přísné hygienické a bezpečnostní normy, je také vzduchotechnika s filtrací, kompletní elektroinstalace napojená na odpovídající řídící systém. V rámci nadstandardního příslušenství lze stříkací kabina zkombinovat s obslužnými plošinami, zařízením pro dopravu výrobků a dalšími technologiemi, které rozšíří její funkčnost. Více na naverbrno.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.