Půjčky a úvěry

PROFI CREDIT půjčuje i podnikatelům. Za jakých podmínek?

Začínáte podnikat a schází vám finanční prostředky na rozjezd? Podnikáte již delší dobu, ale neuspěli jste s žádostí o bankovní podnikatelský úvěr? Pak by vás mohla zajímat aktuální nabídka podnikatelských půjček od známé nebankovní společnosti PROFI CREDIT. Pro koho jsou úvěry určeny a za jakých podmínek je lze získat?

Půjčka pro začínající podnikatele

Začátky podnikání jsou těžké a banky nejsou k novopečeným byznysmanům kdovíjak shovívavé. PROFI CREDIT nabízí nebankovní půjčky pro začínající podnikatele ve výši až 200 000 Kč na cokoliv. Předností této půjčky je rychlé vyřízení s minimální administrativní zátěží a přeposlání peněz do 24 hodin od schválení. V případě řádného splácení PROFI CREDIT vrací až 27 000 Kč zpět formou bonusu. Podnikatelský záměr a zisk nejsou podstatné, zájemce se musí prokázat několika nezbytnými doklady.

Nebankovní podnikatelská půjčka

PROFI CREDIT samozřejmě nabízí úvěry také zájemcům s prokazatelnou podnikatelskou historií. Rozhodující je věk, požadovaná výše úvěru a doba, po kterou žadatel figuruje jako podnikatel. Splatnost podnikatelské půjčky ve výši až 200 000 Kč se pohybuje od 12 do 60 měsíců a stejně jako v případě půjčky pro začínající podnikatele k vyřízení stačí jen několik dokladů.

Podnikatelé si mohou půjčku nastavit podle potřeby nebo si vybrat ze tří přednastavených balíčků. Vyřízení probíhá ve třech krocích – vyplnění online žádosti, telefonické ověření vyplněných údajů a následné schválení.

Proč si půjčit u PROFI CREDIT?

Společnost PROFI CREDIT figuruje na nebankovním trhu dostatečně dlouho, poskytuje transparentní osobní i podnikatelské úvěry a klade důraz na snadné a rychle vyřízení. Veškeré potřebné informace najdete na www.proficredit.cz, případně volejte na bezplatnou infolinku 800 166 000.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.