Marketing

Prohlédněte si moderní reklamní systémy, které vám mohou zajistit nové partnery a klienty

Poslední článek jsme věnovali prezentaci společnosti Activity promotion, která se specializuje na prezentační systémy švédského výrobce Mark Bric. Ty si můžete prohlédnout v pražském, brněnském nebo bratislavském showroomu (Activity promotion dodává reklamní systémy také na Slovensko), nebo v e-shopu, který společnost provozuje. A právě na ten se zaměříme nyní. Máte-li jasnou představu o tom, které z prezentačních systémů hodláte využít, objednejte si je z pohodlí kanceláře.

Perfektně zpracované, elegantní a cenově dostupné

Portfolio produktů je velmi pestré a obsahuje především zmíněné prezentační systémy Mark Bric, ale také elegantní a nápadité italské výrobky. Ať už si však vyberete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na perfektní zpracování a snadnou údržbu. Ceny jsou i navzdory kvalitě příznivé a za pozornost stojí především zboží v akci. Momentálně jsou některé reklamní stojany a další produkty k mání s výraznou slevou (řádově až desítky procent), případně v akci typu X + 1. Samotnému e-shopu není co vytknout, zboží je řazeno přehledně a prodejce o něm poskytuje dostatek informací.

Chcete-li na své obchodní partnery a klienty opravdu zapůsobit, doporučujeme stylové prezentační systémy EGO exhibit, které mají formu pop-up sloupů v nejrůznějších velikostních provedeních. Fajnšmekři ocení také tvarovatelné výstavní stěny ISOframe, z nichž lze vytvořit bezpočet variant. Stěny můžete ohýbat tak, aby plně vyhovovaly vašim představám či dispozicím prostoru. Stavba přitom netrvá déle než pár minut a kdykoliv lze připojit další díly a systém rozšířit. Na stěnu lze dodatečně přidat i LCD panely či stolky, případně z ní vytvořit dočasnou kancelář nebo kontaktní místo.

Na začátku je reklama

Prezentační systémy od Activity promotions podléhají nejnovějším trendům a stoprocentně plní to, k čemu byly určeny. Dobrá reklama je v současné době důležitější než kdy dříve a pokud ji nepodceníte, uděláte velký krok v cestě za úspěchem. První dojem je velmi důležitý a je to právě reklama, která ho za vás učiní. Více na shop.activity.cz.

ISOframe

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.