Podnikání

Pronájem kanceláří snadno, rychle a levně

Virtuální kanceláře jsou v posledních letech obrovským hitem, ovšem stále je dost těch, kteří se bez fyzických prostor neobejdou. Takoví podnikatelé však často dělají kompromisy. S vidinou úspory volí méně nákladný pronájem, který je většinou kompenzován mizerným exteriérem a špatně dostupnou lokalitou. To je samozřejmě chyba, protože kancelář by měla především reprezentovat. Co z toho, že nabízíte skvělé služby a velmi levné produkty, když se vaši potenciální partneři a zákazníci nebudou při prvním jednání cítit dobře? Raději utečou ke konkurenci, která jim v útulném prostředí namaže med kolem pusy. První dojem dělá v byznysu hodně a kancelářská prostory jsou jedním z nástrojů, které dojem umocní. Nebo naopak.

S pronájmem kanceláře vám může pomoci PSN

Pokud v současné době hledáte kanceláře k pronájmu, jejich výběr rozhodně nepodceňujte. Nemusí se vám to vyplatit. Najít moderní kancelářské prostory v atraktivní lokalitě přitom nemusí být tak složité – stačí se obrátit na někoho, kdo má s pronájmem letité zkušenosti. Třeba na Pražskou správu nemovitostí, která se prodejem a pronájmem bytových a nebytových prostor zabývá již od roku 1991. Součástí portfolia jsou také kanceláře a to v Praze, Pardubicích, Hradci Králové a Kladně. PSN disponuje týmem odborníků, kteří jsou pro klienty neustále k dispozici. Kromě individuálního přístupu však hrají prim i velmi zajímavé ceny.

Pronájem kanceláře lze domluvit telefonicky a nechat si poradit od příslušného pracovníka, nebo si vybrat některý z dostupných objektů přímo na webu psn.cz a poté se s poradcem vydat na jeho obhlídku. Stačí, když vyplníte kontaktní údaje do formuláře u příslušné kanceláře a vyčkáte, až se vám dotyčný poradce ozve. Žádné složitosti v tom nehledejte, díky PSN je pronájem kanceláří rychlejší a levnější.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.