Zajímavosti

Pronájem plně vybavené kanceláře = úspora času i nákladů

Potřebujete zbrusu novou kancelář, ale nemáte čas ani chuť na její zařizování? Chcete se vyhnout vstupním nákladům a přijít takříkajíc k hotovému? Navíc vyžadujete luxusní lokalitu, která zvýší vaše renomé v očích klientů a aby toho nebylo málo, nechcete platit více, než doopravdy musíte? Není důvod, proč snižovat své požadavky – stačí se obrátit na někoho, kdo pro vás zajistí vše potřebné. Třeba na společnost Scott & Webber, která nabízí široké portfolio služeb tohoto typu. Aktuální nabídka je doslova neodolatelná…

Kancelář v Office centru Anděl udělá na vaše klienty dojem

Neobejdete-li se bez kanceláře, kterou budete moct využívat každý den, pronajměte si některou z plně vybavených kanceláří v budově Office centra Anděl na Praze 5. V kancelářském centru, které se nachází na začátku Radlické ulice v místě křižovatky s ulicí Karla Engliše a smíchovské pěší zóny, je k dispozici 45 kanceláří a 2 konferenční místnosti s kapacitou až 20 osob. V budově nechybí vstupní recepce, copy centrum, vybavené kuchyňky a skladové prostory.

Stylovou kancelář na Praze 5 (ať už privátní, nebo sdílenou) si můžete pronajmout na několik dní v měsíci nebo full time. Scott & Webber nabízí spoustu balíčků přidružených služeb, ale je jen na vás, jestli je využijete, či nikoliv. V každém případě se vyhnete časově náročnému a nákladnému vybavování vlastních prostor a zajišťování nezbytných služeb. Nebudete se muset starat ani o úklid a údržbu a získáte řešení, které maximálně vyhovuje vašim potřebám.

Kancelář nepotřebujete? Zařiďte si tu virtuální!

Scott & Webber myslí i na klienty, kteří fyzické prostory nevyžadují a nabízí virtuální sídla společností, opět s širokou škálou doprovodných služeb (např. služby telefonní operátorky apod.). Budete-li na několik hodin v měsíci potřebovat zařízenou zasedačku s moderní audiovizuální technikou, máte ji mít.

Všechny důležité informace najdete na www.kancelare-praha5.cz. Pro zájemce jsou k mání také kancelářské prostory na Praze 4, o kterých se dozvíte více na www.kancelare-praha6.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.