Podnikání

Provozujete samoobsluhu či supermarket? Přečtěte si, jak zamezit drobným krádežím

Krade se bez ohledu na to, zda jde o menší samoobsluhu či větší supermarket. Zloději jsou velmi vynalézaví a dokáží prodejce připravit o nemalé částky. Díky moderním technologiím můžete jejich řádění udělat přítrž jednou provždy. Co byste řekli řešení, které pachatele zastaví za méně než 5 sekund?

Jaký druh zboží se krade nejvíce?

Mezi nejohroženější druhy zboží patří alkoholické nápoje, cigarety, párfémy a kosmetika. Jde však o špičku ledovce, neboť zloději nepohrdnou ani jiným sortimentem. Kradou se i potraviny, drogerie apod. A nepodaří-li se vám pachatele chytit přímo pří činu, škody zjistíte až při inventuře.

Efektivní zabezpečení kombinuje několik technologií

Jak zajistit, aby zloději a vandalové neměli žádnou šanci? Odborníci na zabezpečení zboží mají jasno – nejefektivnější je kombinace více technologií.

Co se týče menších provozoven a samoobsluh, nejvíce se osvědčil důmyslně umístěný kamerový systém, který lze doplnit tzv. bezpečnostní mlhou. Zařízení funguje tak, že do několika desítek sekund zaplní místnost neprůhlednou mlhou a zajistí, aby byla v prostorách minimální viditelnost.

Zabezpečení zboží v supermarketech však musí být o něco promyšlenější. Na kradené zboží upozorňuji AM, RF etikety a brány. Jako velmi užitečná se jeví funkce počítání zákazníků – prodejce má díky ní přehled, kolik lidí se v obchodě daný den nacházelo.

Obraťte se na odborníky, doporučí vám vhodné řešení

Bojíte se, že při výběru zabezpečení pro své zboží uděláte chybu? Kontaktujte specialisty s Novatec Sicherheitstechnik a budete mít jistotu, že zboží ve vaší prodejně bude jako v trezoru. Firma je na trhu již od roku 2002 a nabízí účinné EAS systémy pro všechny typy obchodů.

Profesionálové na zabezpečení integrují systém do prostředí vašeho obchodu tak, aby optimálně fungoval. Bližší informace o jednotlivých variantách najdete na www. novatec-eas.cz.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.