Podnikání

Provozujete samoobsluhu či supermarket? Přečtěte si, jak zamezit drobným krádežím

Krade se bez ohledu na to, zda jde o menší samoobsluhu či větší supermarket. Zloději jsou velmi vynalézaví a dokáží prodejce připravit o nemalé částky. Díky moderním technologiím můžete jejich řádění udělat přítrž jednou provždy. Co byste řekli řešení, které pachatele zastaví za méně než 5 sekund?

Jaký druh zboží se krade nejvíce?

Mezi nejohroženější druhy zboží patří alkoholické nápoje, cigarety, párfémy a kosmetika. Jde však o špičku ledovce, neboť zloději nepohrdnou ani jiným sortimentem. Kradou se i potraviny, drogerie apod. A nepodaří-li se vám pachatele chytit přímo pří činu, škody zjistíte až při inventuře.

Efektivní zabezpečení kombinuje několik technologií

Jak zajistit, aby zloději a vandalové neměli žádnou šanci? Odborníci na zabezpečení zboží mají jasno – nejefektivnější je kombinace více technologií.

Co se týče menších provozoven a samoobsluh, nejvíce se osvědčil důmyslně umístěný kamerový systém, který lze doplnit tzv. bezpečnostní mlhou. Zařízení funguje tak, že do několika desítek sekund zaplní místnost neprůhlednou mlhou a zajistí, aby byla v prostorách minimální viditelnost.

Zabezpečení zboží v supermarketech však musí být o něco promyšlenější. Na kradené zboží upozorňuji AM, RF etikety a brány. Jako velmi užitečná se jeví funkce počítání zákazníků – prodejce má díky ní přehled, kolik lidí se v obchodě daný den nacházelo.

Obraťte se na odborníky, doporučí vám vhodné řešení

Bojíte se, že při výběru zabezpečení pro své zboží uděláte chybu? Kontaktujte specialisty s Novatec Sicherheitstechnik a budete mít jistotu, že zboží ve vaší prodejně bude jako v trezoru. Firma je na trhu již od roku 2002 a nabízí účinné EAS systémy pro všechny typy obchodů.

Profesionálové na zabezpečení integrují systém do prostředí vašeho obchodu tak, aby optimálně fungoval. Bližší informace o jednotlivých variantách najdete na www. novatec-eas.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.