Podnikání

Průmyslové značení pro všechna průmyslová odvětví

Vyrábíte potraviny a musíte výrobky označit datem spotřeby, nebo se pohybujete v jiném oboru, pro které je průmyslové značení také nezbytné? Hledáte-li zkušeného a hlavně spolehlivého dodavatele, který vám pomůže snížit provozní náklady, obraťte se na společnost LIFTEC CZ. Hovoří za ni 20 let zkušesnotí a nabízí prodej, servis i pronájem kontaktních a bezkontaktních technologií. V minulosti se společnost orientovala na zařízení MARSH a VIDEOJET, postupem času do sortimentu zahrnula i další technologie renomovaných evropských výrobců. V současné době je to Tiflex, EBS, KBA-Metronic, Electrox či Couth.

Komplexní nabídka služeb

Společnost LIFTEC CZ nabízí komplexní portfolio služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prim hraje zakázkové značení laserem nebo ink-jetovými tiskármami. Průmyslové značení na zakázku využívají subjekty, pro které je nákup vlastních přístrojů neefektivní. LIFTEC CZ však uspokojí i ty, kteří se poohlíží po pronájmu a to krátkodobém i dlouhodobém. Zajímavý je i fullservis (operativní leasing nebo oustsorcing). Samozřejmostí jsou pravidelné prohlídky, opravy a repase strojů staršího data výroby. Spokojeni budete i v případě, že se poohlížíte po levnějším přístroji staršího data výroby.

Vzhledem k tomu, že jsou nároky na průmyslové značení čím dál vyšší, rozšiřuje LIFTEC CZ nabídku produktů. Kromě klasického kontaktního značení na bázi mikroúderu, termotransferu, pneumatického razítka a horké ražby, nabízí i bezkontaktní průmyslové značení laserem (vlákno, CO2, YAG) a bezkontaktní značení (Inkjet a DOD) Díky přímému kontaktu na výrobce je LIFTEC CZ schopen zajistit velmi výhodné cenové podmínky.

Proč spolupracovat s LIFTEC CZ?

LIFTEC CZ dlouhodobě spolupracuje s českými i nadnárodními společnostmi a to z automobilového, stavebního, elektrotechnického, potravinářského i dřevozpracujícího průmyslu. Spolehlivost a výhodné podmínky činí z LIFTEC CZ ideálního partnera i pro vaše podnikání. Sídlo firmy je v Praze, servisní a obchodní střediska pak rovnoměrně rozprostřeny po celé republice. Pro další informace navštivte liftec.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.