Finance

Půjčit si dnes můžete už i v Tescu

Zjistili jste, že vám pro spuštění nového projektu chybí určitá částka a nemáte ponětí, kde peníze seženete? Nedávejte své podnikatelské záměry k ledu. Pokud svému plánu věříte, zažádejte o úvěr a projekt dokončete. Banky nabízí výhodné podnikatelské půjčky ve výši až několika milionů korun a často jim stačí doložit pouze poslední daňové přiznání. V případě, že potřebujete částku řádově nižší a navíc byste chtěli část peněz využít i jinak než na podnikatelské účely, nezbude vám, než se pokusit získat některou z hotovostních půjček. I těch je v nabídce bankovních i nebankovních subjektů dostatek a leckdy jsou dokonce výhodnější než klasické podnikatelské úvěry. My jsme se zaměřili na dva nejzajímavější produkty a to jak z bankovní tak i nebankovní sféry.

Express půjčka od GE Money Bank

Jak už napovídá sám název, GE Money Bank půjčka (tedy Expres půjčka) slibuje velmi rychlou a bezproblémovou transakci. Jde o bezúčelový úvěr, díky kterému můžete získat od 30 000 až do 600 000 korun. Peníze vám přitom mohou být vyplaceny už 5 minut od podepsání smlouvy. O půjčku lze zažádat osobně na pobočce, telefonicky, prostřednictvím bankomatu nebo na webu. Splácení lze rozložit až na 96 měsíců a půjčku lze kdykoliv předčasně splatit. Samozřejmostí je pojištění proti neschopnosti splácet, přijatelné RPSN a úroková sazba. Půjčíte-li si například 100 000 Kč, které budete splácet ve 30 splátkách, vyjde vás při RPSN 12,40% měsíční splátka na 3 894 Kč. Za poskytnutí půjčky zaplatíte poplatek ve výši 1000 Kč a celková splatná suma bude činit 122 101 Kč. Vedení běžného účtu vás bude stát 59 Kč měsíčně. A jak je na tom konkurent z nebankovního sektoru?

Hotovostní půjčka z Tesca

Populární obchodní řetězec Tesco Stores ČR a.s. Poskytuje ve spolupráci se společností Home Credit hotovostní půjčky přímo na stáncích v jednotlivých prodejnách. Takzvaná Tesco půjčka lze sjednat i telefonicky, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo vyplněním online žádosti. Podobně jako půjčka od GE Money, budete i k vyřízení úvěru v Tescu potřebovat daňové přiznání za minulé období, podle kterého bude posouzena vaše schopnost splácet. Půjčit si můžete až 500 000 a to, na rozdíl od bankovní půjčky od GE, i bez ručitele (GE Money Bank vyžaduje ručitele u částky od 300 000 Kč). Výše úrokové sazby a RPSN se přitom od konkurence příliš neliší. Vypůjčených 100 000 Kč se splatností na 36 měsíců, vás vyjde na 125 316 Kč, při čemž RPSN činí 16,4%…

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.