Půjčky a úvěry

Půjčka od Ferratum – rychlá záchrana nejen před výplatou

Získat výhodnou krátkodobou půjčku není jen tak. V nabídkách bankovních ústavů na tento produkt nenarazíte a nezbude vám, než si vyřídit kontokorent k běžnému účtu nebo kreditní kartu. To ovšem znamená počkat několik dní a navíc další závazek. Jak kontokorent, tak kreditní kartu totiž budete muset vypovědět a nezbavíte se jich poté, co dluh umoříte. Zbývá nebankovní sektor, ve kterém na vás číhá spousta úvěrových predátorů. Vyhněte se jim a vyzkoušejte mikropůjčku, díky které můžete získat až 10 000 Kč bez potvrzení příjmů a registru.

Rychlá půjčka představuje efektivní řešení pro každého, kdo si potřebuje půjčit menší částkou na dobu do 30 dní. Úvěrový rámec ve výši 500 Kč až 10 000 Kč je k překlenutí této doby tak akorát a potěší vás i fixní poplatky. Celkovou splatnou částku zjistíte hned poté, co nastavíte požadované parametry na kalkulátoru. Poté stačí vyplnit jen několik základních údajů a počkat, až vás poskytovatel informuje o stavu žádosti. Vzhledem k tomu, že nevyžaduje potvrzení o výši příjmu a navíc nelustruje registrem dlužníků, je pravděpodobné, že půjčku získáte.

Pokud si vystačíte s částkou do 2 000 Kč na dobu 15 dní, vrátíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Akce je připravena pro nové klienty a lze ji využít jednorázově.

Rychlé půjčky ihned na účet jsou transparentní a velmi jednoduché. Vyřízení žádosti trvá jen několik minut a poté, co poskytovatel žádost schválí, obdržíte peníze na účet nebo poštovní poukázkou. Mikroúvěr je vhodný pro všechny osoby s českým občanstvím a věkem v rozmezí 20 až 75 let. Půjčit si mohou také ženy na mateřské dovolené, studenti, nezaměstnaní a důchodci. Cena půjčky je pevně stanovena a pokud peníze nestihnete vrátit včas, budete si moct termín splatnosti posunout až o 45 dní.

Poskytovatelem půjčky je zavedená společnost Ferratum, která produkt nabízí i v mnoha jiných evropských zemích. Renomé společnosti je garancí solidního jednání a prozákaznického přístupu. Nenechte se vlákat do dluhové pasti a využijte rychlou půjčku, která vám opravdu pomůže.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.