Zajímavosti

Udělejte na svého klienta dojem v Porsche. Co na tom, že na něj nemáte!

Čeká vás důležité obchodní jednání a přemýšlíte nad tím, jak zapůsobit na významného partnera nebo klienta? Klíčem k úspěchu není jen propracovaná strategie a oboustranně výhodné podmínky, stejně důležitý je i dojem, jakým na druhou stranu zapůsobíte. Způsobů, jak toho docílit, je velmi mnoho. Oblek a hodinky za desítky tisíc, nebo třeba automobil, kterým se na schůzku dostavíte. Někteří obchodníci si sice na pozlátko nepotrpí, ale stará rezavá „škodovka“ může slibně našlápnutý obchod pohřbít. Ale k věci. Co si počít v případě, že ve vašem vozovém parku není dostatečně reprezentativní limuzína? Nebo tehdy, když vám vaše luxusní vozidlo nečekaně vypoví službu?

Odpověď vás zřejmě nepřekvapí. Luxusní vozy si lze kdykoliv pronajmout. Mnoho firem podobné služby využívá pravidelně. Automobily jako Porsche Panamera nebo Audi R8 se zkrátka do rozpočtu menších firem nevlezou a jediným řešením je právě pronájem.

Zajímá vás, kolik tedy taková „legrace“stojí? Kupříkladu půjčovna luxusních aut, kterou provozuje společnost Knokar, nabízí pronájem zmíněného vozu Porsche Panamera již od 15.000 Kč za den. Pokud vám vlajková loď německé automobilky nevyhovuje, můžete si vybrat mezi několika dalšími luxusními vozy, mezi kterými najdete Mercedes Benz S350, Jaguar XF 3.0 V6, Wolkswagen Phaeton (verze long), ale také limuzínu Lincoln Town Car a americkou legendu Hummer H3.

Pokud nemůžete investovat několik milionů do koupě vlastního luxusního vozu, jeví se pronájem jako ideální varianta. Kromě toho nebudete nuceni používat stále stejné vozidlo a výběr vždy přizpůsobíte konkrétní situaci. Jestliže ve své garáží naopak luxusní vůz máte a potřebujete se ho z nějakého důvodu zbavit, i v tomto případě se můžete na PiXOLO s důvěrou obrátit. Mezi komplexním portfoliem služeb totiž nechybí ani výkup luxusních aut za hotové.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.