Podnikání

Ready made aneb nejsnadnější cesta k vlastní firmě

Zdá se vám zakládání společnosti příliš komplikované a časově náročné? Chcete se raději soustředit na vlastní podnikání a rádi byste se stali jednatelem co možná nejrychleji? Rada nad zlato zní:“Společnost nezakládejte a kupte si ready made!“

Jednatelem do pár hodin a bez základního kapitálu

Ready made je vžitý název pro již fungující společnost, která byla založena za účelem prodeje. Výhody ready made s.r.o. však nespočívají pouze časové úspoře – vzhledem k tomu, že jsou již zapsány v obchodním rejstříku, není nutné skládat základní kapitál. Dvě stě tisíc korun (v případě akciové společnosti pak dokonce 2 mil. Kč) jsou pro některé podnikatele nepřekonatelný problém, který však díky ready made odpadá.

Nepodceňujte výběr prodejce

Rozhodnete-li se pro ready made, buďte obezřetní. Obraťte se na někoho, kdo nabízí bezpečný prodej společnosti a garantuje, že společnost nemá žádné závazky a že celý proces proběhne v souladu s platnou legislativou. V tomto směru nezbývá, než doporučit prověřenou firmu CENTRAL OFFICE, která nabízí nejen prodej firem, ale také další užitečné služby jako virtuální sídlo, vedení účetnictví a případnou likvidaci. Jednoduše vše pod jednou střechou.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.