Půjčky a úvěry

Recenze rychlé půjčky: creditON vám půjčí až 4 000 Kč do 30 minut

Nemáte kreditní kartu ani kontokorentní úvěr a potřebujete si co nejrychleji půjčit několik tisíc? Pokud vám nemůže půjčit nikdo z blízkých, budete se muset vydat do nebankovního sektoru. Z podvodníků a lichvářů však nemějte obavy a zkuste to u někoho, kdo nabízí takzvané SMS úvěry neboli půjčky do výplaty. Jednou z prověřených nebankovních společností, které vám půjčí až 4 000 Kč je společnost creditON s.r.o a právě jejímu produktu dnes věnujeme pár řádků.

Proč si půjčit od právě od creditON?

Společnost creditON funguje v české nebankovní sféře již několik let a její rychlou půjčku využilo více než 16 000 klientů. Mezi hlavní taháky však nepatří jen zmíněná rychlost zápůjčky, ale také pohodlí (celý proces probíhá online), diskrétnost, bezpečnost a férový přístup zavedené společnosti s dobrý jménem.

Jak probíhá vyřízení?

Vyřízení půjčky creditON je doslova bleskové a stačí, když vyplníte formulář na webu. Po zadání požadovaných parametrů se na kalkulátoru zobrazí celková splatná částka, následuje registrace a vyplnění údajů nezbytných pro získání půjčky. Po zpracování (cca 30 minut) obdržíte SMS s informací, zda byla žádost schválena.

Kolik si můžete půjčit?

V rámci první žádosti vám věřitel půjčí 500 až 4 000 Kč na dobu 30 dní, ale pro spolehlivé klienty je připravena půjčka ve výši až 20 000 Kč na dobu 40 dní. Nestihnete-li peníze vrátit včas, dostanete možnost dobu termín splatnosti posunout a to až o 40 dní. Za prodloužení si crediON účtuje fixní poplatek, který závisí na výši půjčky a době splatnosti.

Má rychlá online půjčka nějaké nevýhody?

Úvěr od creditON je transparentní a ze strany věřitele proto nemusíte čekat žádné „skryté“ poplatky. Na druhou stranu musíte počítat s vyšší RPSN, která je pro tento segment typická. V porovnání s klasickými úvěry je roční procentní sazba nákladů několikanásobně vyšší, ale zároveň nijak nepřevyšuje průměr konkurenčních produktů.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.