Marketing

Reklamní balzámy na rty: Perfektní reklamní předmět nejen pro ženy

Chcete si získat loajalitu stávajících a přízeň nových zákazníků? Rada nad zlato zní – hýčkejte si je reklamními předměty. Dárečky přece milujeme všichni a pokud napasujete logo na předměty denní potřeby, máte vyhráno. Zapomeňte však na klasiku v podobě propisek, diářů, kalendářů a bločků. Protentokrát sáhněte po něčem ještě praktičtějším. Měli jste někdy potíže s popraskanými nebo vysušenými rty? Počasí dává rtíkům zabrat, ale naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak je ochránit. – balzámem na rty.

Proč právě balzámy na rty?

Spousta lidí bez balzámu na rty nedá ani ránu. Jsou nedílnou součástí „kabelkové výbavy“ každé ženy, ale balzámují i muži. Suma sumárum, vaší firmu čeká díky reklamní kosmetice slibná budoucnost. Tedy za předpokladu, že nebudete rozdávat blafy a vsadíte na kvalitní produkty.

reklamni-balzamy

Za zmínku stojí aktuální nabídka renomované společnosti Moje kosmetika (přes 20 let na trhu!), která prodává certifikované reklamní balzámy. V roce 2014 získaly od Asociace vizážistů a stylistů ČR ocenění Výrobek roku. Nabídka čítá dárková balení i kompletní sety, najdete v ní tyto produkty:

  • balzám vitalita (zvýšené hydratační účinky)
  • balzám s rakytníkem (pro regeneraci a zvýšenou pružnost pokožky, antibakteriální účinky, hojení oparů)
  • balzám SPF 15 (ochrana před slunečními paprsků)
  • balzám s pšenicí (protizánětlivé a hojivé účinky)
  • balzám s brusinkou (ochrana pokožky rtů, antioxidační účinky, ochrana zubní skloviny)

Samozřejmostí je vlastní reklamní potisk, který bude reprezentovat vaší firmu. Etikety jsou tištěny v kvalitě barevné fotografie. O tvorbu grafiky se zdarma postará tým zkušených grafiků – vaší jedinou starostí bude dodání podkladů. Dodací lhůty jsou velmi krátké – balzámy budete mít k dispozici v řádu dní po schválení grafiky. Za příplatek dostanete reklamní balzámy na rty ve stylovém obalu – papírové nebo průhledné PET krabičce.

Shrnuto a podtrženo, vzhledem k rozmanité nabídce produktů můžete balzámy na rty využívat jako reklamní předměty po celý rok. Ať už svým zákazníkům uděláte radost v rámci jednorázové reklamní akce nebo jako malou pozornost k objednávce, s balzámy rozhodně nešlápnete vedle! Další informace najdete na www.balzamy.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.