Marketing

Reklamní diáře a kalendáře – drobnosti, díky kterým se zákazníkům dostanete pod kůži

Chcete znát kouzelnou formuli, která vám zajistí přízeň stávajících klientů a přitáhne spoustu nových? Recept na úspěch není jednoduchý, ale na druhou stranu nejde o žádné přísně střežené tajemství. Tak tedy… kvalitně odvedená práce, zajímavé ceny a „něco“ navíc. A co si představit po zmíněným bonusem? Drtivá většina zákazníků nedá dopustit na reklamní předměty všeho druhu. Stačí malá drobnost a rázem v jejich očích stoupnete až do nebes. Ale který dáreček zabere více než ty ostatní?

Zapomeňte na propisky, které se po vypsání zahodí a na hrníčky, které se rozbijí ještě dříve, než si v nich klient uvaří desátý šálek kávy. Věnujte mu diář nebo kalendář!

Reklamní diáře a kalendáře mají obrovskou výhodu, kterou se ostatní dárkové předměty pochlubit nemohou. Využíváme je takřka všichni a máme je neustále s sebou. Dejte zákazníkovi diář a budete mít jistotu, že na vás bude neustále podvědomě myslet. Docílíte toho velmi snadno, nechte si vyrobit speciální edici s vašim logem. To samé analogicky platí i o nástěnném kalendáři, který bude po celý rok viset na stěně a o jeho stolní variantě, která bude dominovat na pracovním stole.

Chcete-li klienty opravdu zaujmout, vsaďte na stylový design. Povedené portfolio kalendářů a diářů jsme našli na www.helma365.eu. Tradiční výrobce má všechny produkty skladem a nabídku neustále rozšiřuje. Nabízí perfektní poměr kvality a ceny a vybraný reklamní předmět si můžete samo navrhnout prostřednictvím intuitivního online návrháře přímo na zmíněném webu.

Tak na co ještě čekáte? Myslete na své zákazníky a oni budou na oplátku myslet zase na vás. I zdánlivá drobnost jako je diář nebo nástěnný kalendář vám může pomoct v cestě k úspěchu.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.