Marketing

Reklamní diáře a kalendáře – drobnosti, díky kterým se zákazníkům dostanete pod kůži

Chcete znát kouzelnou formuli, která vám zajistí přízeň stávajících klientů a přitáhne spoustu nových? Recept na úspěch není jednoduchý, ale na druhou stranu nejde o žádné přísně střežené tajemství. Tak tedy… kvalitně odvedená práce, zajímavé ceny a „něco“ navíc. A co si představit po zmíněným bonusem? Drtivá většina zákazníků nedá dopustit na reklamní předměty všeho druhu. Stačí malá drobnost a rázem v jejich očích stoupnete až do nebes. Ale který dáreček zabere více než ty ostatní?

Zapomeňte na propisky, které se po vypsání zahodí a na hrníčky, které se rozbijí ještě dříve, než si v nich klient uvaří desátý šálek kávy. Věnujte mu diář nebo kalendář!

Reklamní diáře a kalendáře mají obrovskou výhodu, kterou se ostatní dárkové předměty pochlubit nemohou. Využíváme je takřka všichni a máme je neustále s sebou. Dejte zákazníkovi diář a budete mít jistotu, že na vás bude neustále podvědomě myslet. Docílíte toho velmi snadno, nechte si vyrobit speciální edici s vašim logem. To samé analogicky platí i o nástěnném kalendáři, který bude po celý rok viset na stěně a o jeho stolní variantě, která bude dominovat na pracovním stole.

Chcete-li klienty opravdu zaujmout, vsaďte na stylový design. Povedené portfolio kalendářů a diářů jsme našli na www.helma365.eu. Tradiční výrobce má všechny produkty skladem a nabídku neustále rozšiřuje. Nabízí perfektní poměr kvality a ceny a vybraný reklamní předmět si můžete samo navrhnout prostřednictvím intuitivního online návrháře přímo na zmíněném webu.

Tak na co ještě čekáte? Myslete na své zákazníky a oni budou na oplátku myslet zase na vás. I zdánlivá drobnost jako je diář nebo nástěnný kalendář vám může pomoct v cestě k úspěchu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.