Marketing

Reklamní etikety ve 3D

Hledáte způsob, jak efektivně zaujmout potenciální klienty a dát o sobě vědět obchodním partnerům? Zákazníci jsou jako malé děti, i oni milují dárky. Stačí tak malá drobnost v podobě klíčenky, propisky či etikety a rozzáří se jim úsměv od ucha k uchu. Ideální jsou takové reklamní předměty, které dotyčná osoba využije každý den. Pokaždé, když předmět vytáhne, usměje se na něj vaše logo (případně maskot, slogan apod.) a pravděpodobnost, že si vybere právě vaše výrobky či využije vaše služby, se den ode dne zvyšuje. A vzhledem k tomu, že i reklamní předměty prochází neustálým vývojem, podíváme se spolu na atraktivní 3D etikety, které si zamilujete.

Nablýskané a přitažlivé

Zapomeňte na nic neříkající potisky, které se za krátko setřou. Novým trendem v oblasti reklamních předmětů, jsou 3D etikety, které jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. Zároveň se mohou pochlubit odolností vůči UV záření a nedochází u nich k vyblednutí, jako v případě klasických potisků. Povrch tvoří vodojasná pryskyřice, která lze jednoduše omýt. Ta etiketu nejen chrání, ale také zvýrazňuje její tvar a rozzáří barvy. Poloplastické samolepky jsou schopné kopírovat konvexní i konkávní zakřivení podkladu a zachovávají si trvalou plasticitu. Díky trojrozměrnému efektu je etiketa viditelná – o což jde především.

Etikety podle vašeho gusta

Výrobou 3D samolepek se zabývá společnost Holinger.cz, která se může pochlubit celou řadou zvučných referencí. Máte-li o etikety zájem, stačí zaslat podklady ke grafickému zpracování (data ve křivkách, formáty *.eps, *.ai, *.pdf či *.cdr), případně zaslat již vytisknuté samolepky na PVC fólii. Podmínkou je formát A3+, minimální rádius 0,5 mm a 2 cm okraje na každé straně archu. Samolepky musí být vyrovnané do linky a to jak vodorovně, tak svisle. Důležité jsou také minimální mezery 3mm a maximální šíře tisku 40 cm. Na holinger.cz můžete zažádat o individuální kalkulaci.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.