Marketing

Reklamní předměty a dárečky v sobě ukrývají netušený potenciál

Hledáte efektivní způsob propagace, která vaši značku dostane do podvědomí klientů efektivněji než většina ostatních marketingových nástrojů? Položíme vám jednoduchou otázku. Dostáváte rádi dárečky? Předpokládáme, že ano. A jistě je ocení i vaši potencionální zákazníci. Stačí drobnost v podobě propisky nebo jiného předmětu každodenní potřeby, na kterém se bude skvít logo vaší společnosti a zajistíte si jejich dlouhodobou přízeň. Reklamní a dárkové předměty v sobě ukrývají mnohem širší potenciál a zda ho využijete na plno, je jen na vás.

Spousta podnikatelů reklamní předměty podceňuje a sází na mnohem dražší v konečném důsledku i méně efektivní formy reklamy. Vhodně zvoleným dárkem však na zákazníka zapůsobíte mnohem více než letáčkem, který mu vhodíte do schránky.

Portfolio reklamních předmětů je neskutečně pestré a při jejich výběru nezapomeňte zohlednit cílovou skupinu. Jako nízkonákladový dáreček, který můžete rozdávat na počkání, je ideální kalendář či diář, ale VIP klientela ocení něco luxusnějšího.

Reklamní předměty vám pomohou i s utužováním vztahů se stávajícími obchodními partnery a zaměstnanci. Dokažte jim, že je berete jako nedílnou součást vašeho byznysu a věnujte jim reklamní tričko s potiskem. Klaďte důraz na propracovaný design a budete mít jistotu, že vás budou reprezentovat i mimo pracoviště.

Pokud si s výběrem reklamních předmětů a dárečků nevíte rady, obraťte se na profesionály, kteří je pro vás vytvoří na míru. Doporučujeme tým profesionálů, který působí pod hlavičkou firmy 94 minutes. Společnost nabízí vše od grafického návrhu až po potisk reklamních předmětů ve všech cenových relacích. Dlouhodobě spolupracuje s významnými společnostmi jako je Bosch, ale nebrání se spolupráci ani s menšími firmami a podnikateli.

Sortiment si můžete prohlédnout na webu www.94minutes.cz, jehož součástí je i e-shop. 94 minutes nabízí také další formy propagace a pomůže vám s 3D reklamou, výrobou obalů a kompletními DTP službami. A abychom nezapomněli, nabízí i stylové Vánoční dárky, které využijete co nevidět.

Reklamní předměty

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.