Podnikání

Renomovaná advokátní kancelář vám může výrazně usnadnit podnikání

Jsou situace, kdy se bez bez pomoci odborníků neobejdeme a v souvislosti s právem a podnikáním to platí dvojnásob. I ten nejschopnější byznysman (nemá-li právní vzdělání), potřebuje čas od času službu od zkušeného advokáta. Proto se dnes zaměříme na renomovanou pražskou advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina. Zajímá vás, proč byste jeho služby měli využít i vy?

Právní a daňový servis od A do Z

Advokáti Praha z kanceláře JUDr. Koschina zajišťují široké portfolio služeb napříč všemi oblastmi práva. Nabízí kompletní servis pro podnikatele v segmentu právních, daňových a účetních služeb, včetně zpracování mzdové a personální agendy.
Na advokátní kancelář se můžete obrátit ohledně zakládání společností, zpracování smluv a zastupování při obchodních jednání, správě daní a poplatků nebo zastupování před soudy a úřady. V rámci účetnictví zase ohledně kompletního vedení agendy a daňové evidence, účetního a ekonomického poradenství a expertízy či průběžného dohledu a zpracování přiznání k daním.

Advokát Praha JUDr. Koschin se postará o veškeré úkony související se zpracováním mezd a personální agendou. Ať už jde o měsíčná výpočty, založení a vedení mzdových listů nebo zpracování výplatních pásek, vždy se můžete spolehnout na svědomitý přístup v souladu s platnou legislativou. Spolupráce s profesionálem se vyplatí – ušetříte spoustu času a předejdete riziku nevědomého protiprávního jednání.

Kdo je JUDr. Zdeněk Koschin?

JUDr. Koschin je členem české i slovenské advokátní komory. Své vzdělání získal na Právnické fakultě UK a komerčním právníkem se stal v 1991 (advokátem v roce 1996). Před revolucí zastával funkci podnikového právníka.

Ve své advokátní kanceláři působí společně s několika dalšími odborníky na právo a daňovou problematiku. Další informace o službách a aktuální ceník najdete na www.koschin.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.