Podnikání

Renomovaná advokátní kancelář vám může výrazně usnadnit podnikání

Jsou situace, kdy se bez bez pomoci odborníků neobejdeme a v souvislosti s právem a podnikáním to platí dvojnásob. I ten nejschopnější byznysman (nemá-li právní vzdělání), potřebuje čas od času službu od zkušeného advokáta. Proto se dnes zaměříme na renomovanou pražskou advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina. Zajímá vás, proč byste jeho služby měli využít i vy?

Právní a daňový servis od A do Z

Advokáti Praha z kanceláře JUDr. Koschina zajišťují široké portfolio služeb napříč všemi oblastmi práva. Nabízí kompletní servis pro podnikatele v segmentu právních, daňových a účetních služeb, včetně zpracování mzdové a personální agendy.
Na advokátní kancelář se můžete obrátit ohledně zakládání společností, zpracování smluv a zastupování při obchodních jednání, správě daní a poplatků nebo zastupování před soudy a úřady. V rámci účetnictví zase ohledně kompletního vedení agendy a daňové evidence, účetního a ekonomického poradenství a expertízy či průběžného dohledu a zpracování přiznání k daním.

Advokát Praha JUDr. Koschin se postará o veškeré úkony související se zpracováním mezd a personální agendou. Ať už jde o měsíčná výpočty, založení a vedení mzdových listů nebo zpracování výplatních pásek, vždy se můžete spolehnout na svědomitý přístup v souladu s platnou legislativou. Spolupráce s profesionálem se vyplatí – ušetříte spoustu času a předejdete riziku nevědomého protiprávního jednání.

Kdo je JUDr. Zdeněk Koschin?

JUDr. Koschin je členem české i slovenské advokátní komory. Své vzdělání získal na Právnické fakultě UK a komerčním právníkem se stal v 1991 (advokátem v roce 1996). Před revolucí zastával funkci podnikového právníka.

Ve své advokátní kanceláři působí společně s několika dalšími odborníky na právo a daňovou problematiku. Další informace o službách a aktuální ceník najdete na www.koschin.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.