Kancelář

Repasované počítače – špičková technika za nízkou cenu

Začínáte s podnikáním a obracíte doslova každou korunu? Poohlížíte se po počítači s nadprůměrným výkonem a nízkou pořizovací cenou? Trn z paty vám vytrhnou repasované počítače. Jejich výkon uspokojí každý zákazníkův rozmar, jsou snadné na údržbu a pořídíte je doslova za hubičku.

Repasovaná technika pochází nejčastěji z velkých korporací, které pro své pracovníky rok co rok pořizují nové stroje. Vyřazené kousky jsou přitom naprosto v pořádku, plně funkční a bez závad. Po důkladné technické kontrole je lze bez problémů využívat ještě dlouhá léta; protože jde ale o použitou techniku, jsou k dispozici za zlomek původní ceny.

Chytří podnikatelé chápou, že za špičkovou kvalitu není třeba utrácet astronomické částky. Hodně muziky jde dělat i za málo peněz.

Po jakých kouscích se poohlédnout?

I trh s repasovanou výpočetní technikou skrývá v rukávu trumfy. Při výběru repasovaného počítače se zajímejte o původ a úpravy, kterými stroj během technické revize prošel. Přeptejte se i na operační systém. Nelegální software na repasovaných počítačích není bohužel výjimkou, ale pravidlem.

Naštěstí ale existují i solidní dodavatelé repasované techniky. Spolehlivostí vyniká např. modelová řada Dell OptiPlex 9020, která láká uživatelskou přívětivostí a bezproblémovým chodem. Na trhu je teprve od poloviny roku 2013, i ty nejstarší stroje tak zvládnou každý úkol.

Technici si s touto modelovou řadou skutečně vyhráli. Původní grafické karty vyměnili za výkonnější, krkolomné šroubování skříně nahradili elegantní pojistkou. Díky důkladné revizi je nová i základní deska; oproti té původní potěší vyšším výkonem a menším rozměrem. Repasovaná řada OptiPlex 9020 zabere méně místa a navíc se chlubí i výkonnějším chlazením.

A co bezpečnost?

O svá data se bát nemusíte. Digitální zabezpčení hraje v dnešním světě prim a pod palcem jej mají i stroje řady OptiPlex 9020. Jsou vybaveny technologií Intel v Pro, která dovoluje šifrované sdílení choulostivého obsahu nebo bezpečné připojení k tiskárnám a dalším externím zařízením.
Pro kancelářskou práci jsou repasované počítače jako dělané. A z ušetřených peněz můžete své podnikání rozjet ve velkém stylu!

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.