Podnikání

Reservanto – unikátní rezervační systém, který zvýši kvalitu vašich služeb

Majitelé navštěvovaných fitness a wellness center už dávno vědí, jak by jim absence registračního systému zkomplikovala život. Speciální druh informačního systému jim pomáhá evidovat rezervace a dostupnost a pokročilejší aplikace umožňují klientům platit online. Rezervační systém však nachází uplatnění i v ostatních oborech podnikání. Mohou ho využívat provozovatelé masérských a kosmetických salónů, majitelé solárií a solních jeskyní, ale stejně tak i zubaři nebo fotoateliéry. Jednoduše všichni, kteří usilují o efektivní chod firmy.

Pokud jste se našli v cílové skupině nebo podnikáte v oboru, ve kterém rezervační systém uplatníte, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud jste ji v minulosti některý ze systémů implementovali, ale nevyhovoval vašim potřebám, vyzkoušejte nový unikátní systém Reservanto. Ten lze nastavit po takřka libovolný obor podnikání a ve srovnání s klasickými rezervačními systémy nabízí spoustu dalších výhod.

Devizou Reservanta je důraz na maximální přehlednost. Rozhraní je navrženo tak, aby se v něm zákazníci ihned zorientovali a provedli základní úkony za pár vteřin. Autoři systému vycházeli z praxe, kdy mnoho klientů od online rezervace odradila přílišná komplikovanost systému. Reservanto je proto jiný, intuitivní a zákazníci k němu mohou přistupovat přes internet.

Podnikatelé jistě ocení aplikaci (momentálně však funguje pouze pro Android), díky které mohou rezervace spravovat prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu. Tedy i na druhém konci planety, bude-li to zapotřebí.

Ani tím ovšem výhody nekončí, Reservanto je nabitý nadstandardními funkcemi a sleduje chování uživatelů, umí komunikovat se sociálními sítěmi a zvládá i SMS a e-mail marketingu. Získaná data lze exportovat do přehledného reportu a využít je při dalším plánování. Samozřejmostí je podpora platební brány a to jak platby kartou, tak převodem.

Reservanto je k dispozici v několika verzích a tu základní můžete využívat bezplatně. Usnadněte život sobě i svým klientům a vyzkoušejte rezervační systém zdarma hned teď. Najdete ho na www.reservanto.cz.

reservanto_velke

reservanto_klient

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.