Zajímavosti

Romantický večer vás zbaví stresu. Do práce se vrátíte jako znovozrození

Náročná práce, děti, stres v domácnosti, toto všechno nám dává zabrat, a pokud s tím nic neděláme, prostě se tak okrádáme o množství energie.

Člověk prostě nemůže zvládat vše, na co si pomyslí. Proto se raději smiřte s tím, že občas bude neumyté nádobí, neožehlené prádlo, nebo si dáte delší pauzu s úklidem. Alespoň takto si totiž můžete ukrást jen pár chvil pro sebe a svého partnera. V práci si totiž úlevu sjednáte jen velmi těžko, pokud vůbec. Proto se raději snažte okresat své domácí povinnosti.

Děti jsou pro nás důležité a péči o ně nás zaměstnává na 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Občas však jednoduše musíme vypnout. I v dlouholetém vztahu je přece vzájemná náklonnost velmi důležitá, nemůžete stále jen pracovat. Občas tedy zapomeňte na starosti a povinnosti a věnujte se jen sobě a partnerovi.

Jak však na to s malými dětmi v závěsu, řeší nejeden rodič. Využít můžete opatrování u prarodičů, nebo při dobré organizací, a pokud Vám to práce dovolí, i čas, kdy jsou děti ve školce a škole. Pokud to však není zcela možné, bude Vám muset stačit večer když děti usnou. Pokud jste rodič, neznamená to, že nemáte nárok na soukromí, jen Vás to bude stát více času i energie. Společné chvíle však za to stojí.

Romantické momenty však kromě potomstva může narušit i samotné vybavení bytu. Pokud už co to pamatuje, může Vás zradit v té nejméně vhodné chvíli. Proto raději vodovodní baterie i kliky na dveřích vyměňte včas. Vaše romantické chvíle Vám může zpříjemnit i krb, pokud bydlíte v paneláku, vybírejte z biokrbů.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.