Zajímavosti

S chytrým mobilem bude chytré i vaše podnikání

Éře, kdy podnikatelům drnčely po kapsách manažerské telefony, nadobro odzvonilo. A to doslova. S příchodem smartponů šla zařízení s exkluzivním přídomkem „manažerské“ do elektronických věčných lovišť. Chytré telefony jsou mnohem výkonnější a lehce zastanou funkci mobilní kanceláře. Pokud jste se jim doposud vyhýbali, dělali jste obrovskou chybu. Smartphone vám může výrazně zjednodušit podnikání.

Podstatou smartphonů je vlastní operační systém, který dovoluje instalaci nejrůznějších aplikací a mimo jiné i multi tasking (spouštění několika programů zároveň). Chytré telefony disponují obrovskou vnitřní pamětí a slouží i jako mobilní úložiště dat. Co se nevleze na interní disk, pobere cloud. I v mobilech můžeme využívat Dropbox a další šikovné „mráčky“. Instalace VoIP aplikací jako je Skype zase snižuje náklady za hovory. Vychytávek je samozřejmě mnohem více, pojďme se však podívat na zoubek konkrétnímu modelu – nejoblíbenějšímu smartphonu, který má na svědomí zesnulý Steve Jobs.

Legenda jménem iPhone

Samsung Galaxy SIII nebo nejrůznější modely od HTC nabízí spoustu peněz za přijatelné peníze. Ti, kteří už někdy v ruce drželi iPhone a především nejnovější pátou generaci iPhone 5, však velmi dobře vědí, že král je jen jeden. Jistě, za iPhone si řádně připlatíte, ale parametry odzbrojí i zaryté odpůrce produktů s logem nakousnutého jablka. Supervýkonný procesor A4 Dual-core 1GHz, vnitřní paměť až 64 GB, GPS modul, akcelometr, gyroskop nebo 8 Mpx fotoaparát hovoří za vše. Ultraostrý multidotykoý displej Retina s rozlišením 1126×640 bodů je kapitola sama pro sebe. Pádným argumentem, proč si vybrat právě iPhone, a to i přes vysokou pořizovací cenu, je také bezkonkurenční uživatelské rozhraní.

Pokud jsme vás motivovali k nákupu, přihodíme k dobru ještě jeden tip. Mobilní telefony za skvělé ceny najdete ve virtuálních regálech jednoho z největších prodejců elektroniky, v e-shopu levneelektro.cz. Zboží si navíc můžete vzít i na splátky a nezatížit tak cashflow. Ještě nějaké otázky?

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.