Podnikání

S.r.o. snadno a rychle

Doby, kdy jste museli kvůli založení firmy obrážet úřady a i tak jste si nebyli jistí, zda vše proběhne tak, jak má, jsou nenávratně pryč. I naše zákony totiž nějakou dobu umožňují to, co je v jiných zemích běžné již velmi dlouho. Pokud se chcete vyhnout administrativní zátěži, můžete si nechat založit společnost s ručením omezeným na míru či koupit již vzniklou s.r.o., takzvanou ready made s.r.o.. Obě varianty jsou velmi zajímavé a mohou se pochlubit řadou výhod.

Ready made společnosti jsou vhodnou variantou pro všechny začínající podnikatele, kteří si nemohou dovolit složit základní kapitál ve výši 200.000 korun. I tato částka je pro novopečené obchodníky vysoká a jistě přivítají možnost odkoupit společnost, která má kapitál splacený a účetně vyvedený. Ready made společnosti mají i několikaletou historii, což na klienty působí mnohem lépe, než zcela nový společnost, o které neexistuje žádné povědomí. Nevýhodou ready made firmy mohou být dluhy, takže si dávejte dobrý pozor na to, od koho firmu kupujete. V případě renomovaných společností, jako je easy-firma.cz, se však obávat nemusíte.

Pokud vás zajímá zakládání firem, opět jste na správné adrese. Nechte si svou firmu založit na míru a ušetřete spoustu času papírováním a vyřizováním formalit. Pro založení s.r.o. si však připravte základní kapitál, ten totiž, na rozdíl od ready made, musíte splatit sami. Nová společnost má i své výhody. Veškeré údaje o firmě si totiž nastavíte podle svých potřeb a nebudete muset provést změny v rejstříku.

Ready made a založení společnosti jsou velmi oblíbeným způsobem, jak začít úspěšné podnikání. Pokud vás zajímá více, podívejte se na easy-firma.cz. Na výběr jsou nejen klasické s.r.o., ale také akciové společnosti či evropské akciové společnosti.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.