Podnikání

S.r.o. snadno, rychle a za skvělou cenu

Rozhodli jste se, že změníte způsob podnikání a začnete vystupovat pod hlavičkou vlastní firmy? Společnost s ručením omezeným je nejoblíbenější formou podnikání a můžete díky ní těžit z mnoha výhod, které živnostenský list neumožňuje. Jak si však počít v případě, kdy se v administrativních záležitostech příliš neorientujete a nechcete, aby se založení s.r.o. nějakým nedopatřením zbytečně neprotáhlo? Naše rada zní – nechte to na odbornících a ušetříte spoustu času a v konečném důsledku i peněz. Nesnažte se proniknout do problematiky, která je mimo váš obor a soustřeďte se na vlastní podnikání.

Nová společnost na klíč, nebo fungující firma?

Můžete si přečíst všechny zákony, ale přesto je pravděpodobné, že napoprvé nesplníte požadavky úřadů. Přenecháte-li založení s.r.o. na někom, kdo s ním má bohaté zkušenosti, stanete se majitelem právnické osoby do dvou týdnů. Profesionálové ze společnosti Profi -kancelář s.r.o. mají se celým procesem bohaté zkušenosti a zápis zvládnou v nejnižším možném čase.

Zdá se vám 14 dnů příliš a nechcete čekat vůbec? Pak vsaďte na koupi fungující společnosti. Profi-kancelář s.r.o. nabízí prodej takzvaných ready made firem, které jsou zapsány v obchodním rejstříku. Jde o subjekty se splaceným kapitálem, které doposud nevykonávaly žádnou činnost. Cena za ready made je s ohledem na rychlost, se kterou začnete podnikat, velmi výhodná. Využijete-li také virtuální sídlo firmy, získáte 15 % slevu.

Co je to virtuální sídlo a proč byste ho měli využít i vy?

A v čem vám může pomoci zmíněné virtuální sídlo neboli virtuální kancelář? Jde o perfektní řešení pro firmy, které nepotřebují fyzické kanceláře, ale zároveň nechtějí mít v obchodním rejstříku adresu majitele firmy. Díky virtuální kanceláři budete mít reprezentativní adresu v centru Prahy a vyhnete se častým kontrolám ze strany úřadů. Veškerou korespondenci vám mailem nebo poštou přepošle kvalifikovaný pracovník, který se v případě potřeby postará i o zastupování firmy před úřady. Společnost se sídlem v hlavním městě navíc působí na některé klienty solidněji a dostanete se tak k zakázkám, které by vás mohly minout. To vše za pár set korun měsíčně.

Pokud vás možnost, jak urychlit start podnikání a ušetřit čas i peníze, zaujala, podívejte se na kompletní nabídku služeb na www.profi-kancelar.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.