Podnikání

S virtuálním sídlem ušetříte a přestanete se bát návštěvy úředníků

Správný podnikatel nikdy neutrácí více než je nezbytně nutné, snaží se optimalizovat náklady a hledá nejvýhodnější řešení. Peněz není nazbyt a než je takříkajíc vyhazovat z okna, raději je investovat do rozvoje samotného byznysu. Jednou z možností, jak ušetřit slušný „balík“, je přesídlit do virtuální kanceláře. Ta představuje výhodnou alternativu pro všechny, kteří k podnikání nepotřebují fyzické sídlo. Její podstata spočívá ve společném sdílení jedné kanceláře s několika dalšími subjekty. Jde o zcela legální metodu, která je populární zejména v západních zemích, stále větší oblibě se však těší i u nás.

Poznejte výhody virtuální kanceláře na vlastní kůži

Virtuální kancelář má celou řadu výhod, mezi které nepatří jen velmi nízká cena (několikanásobně nižší než klasický pronájem), ale i fakt, že se nachází na lukrativní adrese v hlavním městě. Sídlo firmy v Praze přináší další benefity v podobě vyšší prestiže firmy a malé pravděpodobnosti kontroly ze strany úřadů. Mezi přidružené služby patří i možnost zastupování před třetími osobami a úředníky. Chcete-li si tyto záležitosti vyřídit sami, jednoduše využijete moderní a plně vybavenou zasedací síň.

Poskytnutí sídla samozřejmě nespočívá pouze v propůjčení atraktivní adresy. V kanceláři pracuje vyškolený administrativní pracovník, který se stará o vaši korespondenci a pravidelně vám ji přeposílá. V případě potřeby zvládne i další úkony, které vám ušetří spoustu času. Shrnuto a podtrženo, s virtuální kanceláří a sídlem firmy v hlavním města můžete skutečně jen získat.

Sídlo v Praze za pár stovek

Pokud se bez fyzické kanceláře skutečně obejdete, nesnažte se ušetřit přesídlením firmy do vašeho obýváku. Již za několik set korun měsíčně můžete využívat sídlo na Praze 3 a jen o něco dráž dokonce na Praze 1. Všechny potřebné informace získáte na webových stránkách poskytnutisidla.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.