Marketing

Samba.ai partnerem ShopCampu 2018

Majitelé e-shopů z České republiky a Slovenska se mohou těšit na pokračování populární akce – konference ShopCamp. V pořadí již pátý ročník proběhne ve čtvrtek 13. září v Praze na Fakultě architektury ČVUT a opět nebude nouze o zajímavé přednášky, které se budou konat ve dvou hlavních sálech dedikovaných Poště bez hranic (hlavní partner konference) a českému A.I. marketingovému nástroji Samba.ai. Účast bude hojná, lístky byly rozprodány takřka okamžitě.

Podle CEO Samba.ai Davida Vyskočila je prezentace firmy „logickým vyústěním spolupráce mezi nejdůležitějšími developery e-shopových řešení v České republice“ – společnostmi Shoptet a Shopsys, které akci zároveň organizují.

Co se týče systému Samba.ai, momentálně supluje práci klasických personalizačních on-sitě nástrojů, ale také mailového robota, který je schopen rozesílat cílené a na míru sestavené nabídky produktů. V současné době je integrován do Shoptetu a několika dalších řešení včetně Webareallu, Simplie apod.

Vyskočil dále uvedl, že dalším milníkem pro systém Samba.ai bude plánovaná spolupráce s open source řešeními pro e-shopy na platformě PrestaShop. O té bude za pár dní diskutovat s CEO PrestaShopu Alexandrem Eruimy.

Samba.ai je v současné době k mání v české, slovenské, anglické a maďarské verzi. V plánu jsou i další jazyky včetně polštiny a rumunštiny. Nyní aplikaci využívá více než 400 e-shopů.

Software Samba.ai vzešel z Yottly – nástroje, který používá např. Mall, Ikea, CZC, Heureka a další „velcí hráči“. Za oběma nástroji stojí společnost Diff Solutions, která se původně zabývala poskytováním datově analytických služeb pro T-Mobile, Českou spořitelnu a Českou poštu. Pro Českou spořitelnu pak začala vyvíjet prediktivní algoritmické nástroje, z nichž vyvinula první verzi Yottly (momentálně Virtua.ai) – vynikajícího pomocníka pro automatickou správu marketingu větších e-shopů. Produkt Samba.ai vznikl v roce 2017 na základě potřeby řešení pro střední a menší e-shopy.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.