Práce

Schopný zaměstnanec jako jehla v kupce sena? Personální agentura vám ho najde!

Schopný zaměstnanec má cenu zlata. To si uvědomuje každý zaměstnavatel, který se již v minulosti setkal s nespolehlivými pracovníky bez patřičné kvalifikace. Jenomže kde takové pracovní síly hledat? V posledních letech stoupá počet absolventů vysokých škol, ale titul samozřejmě není garancí spokojenosti. Jak tedy bez předchozích zkušeností poznat vhodné kandidáty? Nemusíte na to být sami – obraťte se na personální agenturu.

Neztrácejte čas, nechte to na profesionálech

Trávit dlouhé hodiny pohovory s potenciálními zaměstnanci je vyčerpávající a výsledek nejistý. Pro člověka, který nemá patřičné know-how, není snadné bezpečně poznat, zda dotyčný stoprocentně odpovídá požadavkům. Jistě, zaměstnavatel by měl vědět, co od pracovníků čeká, ale personalista přeci jen dokáže lépe odhadnout, zda si uchazeč nevymýšlí.

Spolupráce s profesionální personální agenturou navíc přináší velkou časovou úsporu. Zaměstnavatel nemusí ztrácet čas, věnuje se důležitějším záležitostem a v konečném důsledku vydělá více peněz, než ho bude stát spolupráce s personalistou.

Personální agentura je samozřejmě mnohem levnější než zřízení vlastního personálního oddělení – to je řešením spíše pro větší firmy, ale i ty většinou řeší nábor zaměstnanců prostřednictvím externích personalistů. Agenturní zaměstnávání je výhodné téměř pro každého.

Jak spolupráce s personální agenturou probíhá?

Prvním krokem je kontaktování vybrané agentury a specifikace konkrétních požadavků. Poté již personalista pracuje sám. Vyhledá vhodné pracovníky, prověří jejich vzdělání, kvalifikaci a zkušenosti a případně realizuje výběrové řízení.

A na koho byste se měli obrátit vy? Dobrou volbou je personální agentura Praha Axial Personnel Agency s více než 20 lety zkušeností na trhu práce. Více informací najdete na www.axial.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.