Podnikání

Jak předcházet poruchám VZV? Dbejte na pravidelný servis!

Porucha vysokozdvižného vozíku či jiné manipulační techniky není příjemná a to nejen z hlediska vysokých nákladů za opravu, ale také neplánovaného výpadku činnosti firmy. Efektivní a zároveň jedinou možnou prevencí je pravidelná údržba a servis. Obrátíte-li se na zkušené techniky, kteří se postarají o perfektní kondici vašich strojů, ušetříte spoustu peněz i času.

A koho v souvislosti se servisem a opravami kontaktovat? Vsaďte na firmu DESTA SERVIS TĚŠETICE, která se v oboru pohybuje již od roku 1995. Kromě autorizovaného záručního i pozáručního servisu VZV a jiné manipulační techniky zároveň nabízí prodej nových vysokozdvižných vozíků značky Desta, Balcanacar, Cesab a Baoli.

Co pro vás může DESTA SERVIS TĚŠETICE udělat?

Na základě platné legislativy je povinná každoroční technická kontrola a testy VZV. Firma DESTA SERVIS TĚŠETICE pro vás zajistí povinnou technickou prohlídku a následnou opravu. Technici, kteří se pravidelně účastní odborných školení, zajistí, aby technika dodržovala všechny zákonem stanovené předpisy a postupy.

Na DESTA SERVIS TĚŠETICE se zároveň můžete obrátit také ohledně montáže či revize plynového zařízení nebo zaškolení řidiče na vysokozdvižný vozík. Firma zajišťuje také přestavby motorů na PLG (a zpět na naftu), generální opravy převodovek (Desta a Balcanacar) a motorů Zetor. Zabývá se také prodejem starších, repasovaných a nových vozíků a v neposlední řadě i pneumatik pro VZV.

Kde probíhají opravy?

Firma provádí servis a opravy vysokozdvižných vozíků přímo u zákazníka. Větší a generální opravy pak přímo v dílně. Samozřejmostí je individuální přístup a snaha o co nejvýhodnější řešení na míru požadavkům klienta.

Které značky vysokozdvižných vozíků servis opravuje?

Servis se zabývá opravami VZV značek Desta, Balcanacar, Daewo, Toyota, Hyster, Glywice, Mitsubishi, Caterpillar, Nissan, Linde, Cesab, Glywice a BT. Kromě oprav nabízí také prodej originálních náhradních dílů za výhodné ceny.

2 komentáře

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.