Podnikání

Sháníte kalibry? Víme, kde je hledat

Kalibr je porovnávací měřidlo, které se používá pro měření vnějších a vnitřních rozměrů i tvarů. Neprozrazuje přesné rozměry výrobku, ale to, zda (ne)odpovídá požadavkům. Tento jednoduchý a efektivní nástroj nachází využití v mnoha průmyslových odvětvích, a to v hromadné a sériové výrobě. V praxi se s nimi pracuje tak, že se dobrá strana kalibru musí vejít do otvoru. Vejde-li se do něj zmetková strana, znamená to, že je měřený rozměr špatný.

Kvalita kalibrů je rozhodující

Kalibry jsou nepostradatelnými pomocníky v každé výrobě, kde je požadována maximální přesnost a jakost. Proto je důležitá přesnost, která závisí na použitém materiálu. Nechcete-li se při nákupu kalibrů šlápnout vedle, investujte do profesionálních nástrojů špičkové kvality. A my vám představíme spolehlivého dodavatele, který uspokojí vaše náročná přání.

Michovský-TOOLS – specialista na kalibry a měřidla

Společnost Michovský-TOOLS s.r.o. se již od počátku věnuje dodávkám nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovů. Do obsáhlého portfolia výrobků paří také široká nabídka kalibrů pro všechny typy závitů – trny pro vnitřní i kroužky pro vnější závity. Nechybí ani válečkové kalibry ke kontrole válcového průměru otvoru obrobku, třmenové kalibry a nastavovací kroužky. Veškeré zboží je skladem a vy ho budete mít k dispozici obratem, bez zbytečného čekání (velká část zakázek je expedována do 24 hodin). Dodavatel zároveň garantuje výhodou cenu. Na přání vám společně s kalibry dodá také protokol z akreditované laboratoře MWQ GmbH.

Dalším důvodem, proč se vyplatí spolupracovat se společností Michovský TOOLS, je komplexní servis. Dodavatel poskytuje odborné technické poradenství a můžete se na něj kdykoliv obrátit. Pro stále partnery jsou navíc připraveny zajímavé slevy a speciální nabídky. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.kalibry.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.