Zajímavosti

Sháníte levný byt v Praze?

Bydlení v Praze s sebou přináší celou řadu benefitů, které vám menší město může nabídnout jen stěží. Najdete v ní nejen bohatý kulturní život, spoustu kouzelných míst s neskutečně působivou atmosférou, ale i mnohem více obchodních příležitostí. V hlavním městě se prostě nudit nebudete a pokud se do něj máte v plánu přestěhovat, udělejte to! Otázkou však je, se ubytovat. Hodláte-li v matičce Praze strávit minimálně pět následujících let, zvažte koupit bytu či domu. Až vás Praha vycucne a vyplivne a vy utečete do zaječích, vyděláte. Ceny nemovitostí rostou a o těch pražských to platí dvojnásob. Dá se ale v současnosti v hlavním městě koupit cenově přijatelné bydlení? Nebo si snad budete muset zažádat o mnohamilionovou hypotéku?

Bydlení podle vašeho gusta

Chcete-li být ve svém novém příbytku spokojení, neměli byste dělat kompromisy. Konec konců, místo, kde se budete skutečně cítit jako doma, potřebujete. Prodej bytů v Praze můžeme pomyslně rozdělit na starší bytové jednotky a novostavby. Staré domy mají něco do sebe. Nachází se v perfektních lokalitách a pyšní se reprezentativní adresou. Prostorné interiéry vás nepochybně okouzlí. Daní jsou neskutečně vysoké pořizovací ceny, paradoxně nedostatek parkovacího místa a mnohdy i celkový urbanismus, který se s pohodovým bydlením příliš neslučuje. A jak jsou na tom levné byty Praha? Tedy bytové jednotky v novostavbách?

Nebojte se moderního bydlení

Nové developerské projekty za starými byty nijak nezaostávají. I ony jsou často na atraktivním místě a v opačném případě alespoň v bezprostřední blízkosti spoje. Ten vás do centra zaveze v cuku letu. Nejlevnější byty v Praze vynikají promyšleným konceptem, na který mohou starší byty zapomenout. Developeři vsadili na nízkoenergetické standardy, ideální prosvětlení místností a moderní technologie, které zaručují ideální mikroklima. Ne nadarmo jsou novostavby označovány jako zdravé bydlení. V jejich okolí nacházíme parky a dětská hřiště. Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost. A ceny? Jsou mnohem nižší, než jste si mysleli. Své bydlení si můžete najít na prahanovebyty.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.